D grupės situacija: Italija ar Urugvajus?


Situacija pasaulio futbolo čempionato D grupėje labai paprasta: išsišokėlė Kosta Rika – jau kitame epate, anglai ten patekti galimybės jau neturi, o dėl vienintelio kelialapio tarpusavio mače kovos Italija ir Urugvajus.

Italiją tenkintų ir lygiosios – įvarčių santykis palankus Azzurri vienuolikei, tad su keturiais taškais Urugvajus keliautų namo, Italija – į kitą etapą.

3.30 už lygiąsias

Būtent lygiosios – dažniausiai užfiksuotas rezultatas iki šiol vykusiose Italijos ir Uurgvajaus akistatose. Devyni mačai, ketverios lygiosios, trys italų ir dvi Urugvajaus pergalės.

Be to, italai laimėjo vos vienerias iš paskutinių devynių savo rungtynių. Ir vėlgi: šioje atkarpoje nuo praėjusių metų spalio – net šešios lygiosios.

Istorija rodo, kad pasaulio čempionatuose Pietų Amerikos komandos nebūna parankus varžovas italams. Vos dvi italų pergalės per 19-ika rungtynių su pietų amerikiečiais.

Paskutinį kartą Italija ir Urugvajus buvo susitikę 2013 metais vykusiame Konfederacijų taurės turnyre. Mačą dėl trečios vietos italai laimėjo po baudinių serijos, mat po reguliaraus laiko rezultatas buvo 2:2.

Be abejo, dėmesio centre bus du anglus skandinę puolėjai – Mario Balotelli ir Luisas Suarezas.

2.65 kad įvartį įmuš Balotelli ir 2.55 kad pasižymės Suarezas.

Beje viena iš šių rinktinių dar gali sulaukti dovanėlės iš anglų. Jei anglai sutriuškins Kosta Riką, Italija ar Urugvajus gali pakilti ir į pirmą lentelės vietą.

V.

Grupė D

R

P

L

Pr.

Įv.

Pr.įv.

Įv.sk.

Taškai

1

Kosta Rika

2

2

0

0

4

1

+3

6

2

Italija

2

1

0

1

2

2

0

3

3

Urugvajus

2

1

0

1

3

4

-1

3

4

Anglija

2

0

0

2

2

4

-2

0