Chrisas Smallingas ir 5 kvailiausios raudonos kortelės Anglijos futbole


Chrisas Smallingas buvo protingas, jei sekmadienio popietę Manchester United persirengimo kambaryje susirado kampą, kuriame galėtų pasislėpti.

Louisas van Gaalas gynėją pavadino "kvailiu" po to, kai šis Mančesterio derbyje per pirmą kėlinį spėjo užsidibrti dvi geltonas korteles. United pralaimėjo 0:1.

Smallingas gali guosti save, kad jis ne pirmas žaidėjas Anglijoje, iš aikštės išvarytas pakankamai kvailoje situacijoje. Štai dar penki pavyzdžiai kvailų poelgių, vertų raudonos kortelės:

 

Robinas van Persie (Arsenal) rungtynėse su Stoke:

Drąsus Andy Wilkinsono sprendimas krūtine pamušti kamuolį vartininkui netikėtas ko gero buvo ir pačiam Thomui Sorensenui. Tuo tarpu Robinui van Persie pasirodė, kad protingiausias sprendimas, bandant dar išpešti naudos - įsirėžti į vartininką. Taip sužlugdant Arsenal šansus atgaivinti intringą, rezultatui esant 0:2.

 

Wayne'as Rooney (Anglija) rungtynėse su Portugalija:

Pasaulio čempionato ketvirtfinalis, visos tautos viltys sudėtos į tave, o sužaidus valandą rezultatas 0:0. Ką tu darai?

Jei esate Wayne'as Rooney, jūs nuspręsite užminti Ricardo Carvalho ant skausmingos vietos ir taip baigti pasirodymą rungtynėse. Rooney tai atrodė prasminga.

 

 

Johnas Terry (Chelsea) rungtynėse su Barcelona:

Chelsea triumfas 2012 metų Čempionų lygoje buvo įsimintinas įvykis. Ir jis dar labiau įsiminė dėl "kapitono, legendos, lyderio" Johno Terry poelgio Nou Camp stadione Barselonoje. Terry buvo išvytas iš aikštės, kai serijos rezultatas buvo 1:1.

Tik dėl jam žinomų priežasčių Terry nusprendė keliu įvažiuoti į Alexio Sanchezo nugarą, lyg to būtų niekas nepastebėjęs. Chelsea laimėjo seriją su Barsa 3:2, o galiausiai ir finalą, kuriame žaidė be diskvalifikuoto Terry.

 

Davidas Beckhamas (Anglija) su Argentina:

"Dešimt herojų liūtų ir vienas kvailas vaikis", - po šių rungtynių rašė Daily Mirror. Davido Beckhamo raudona kortelė, gauta lygioje vietoje, iš esmės eliminavo Anglijos rinktinę iš 1998 pasaulio čempionato. Kantrybę praradęs Beckhamas kyštelėjo koją Diego Simeonei ir tapo akimirksniu tapo nekenčiamiausiu žmogumi Anglijoje...

 

 

Mario Balotelli (Manchester City) rungtynėse su Arsenal:

Sveikas, Mario, mes tikėjomės tave čia pamatyti!

Tai nutiko 2011-12 metų sezone. Po šio epizodo, kai turėdamas vieną geltoną kortelę Balotelli parbloškė Bacary Sagna, atrodė, kad Man City klubui čempionų titulas taip ir nuplauks. Po rungtynių Roberto Mancini pareiškė, kad vasarą greičiausiai parduos italą, tačiau prieš tai - paskutinę sezono dieną - Mario atliko rezultatyvų perdvimą argentiniečiui Sergio Aguero ir City laimėjo čempionatą.

Gal Mario iš tiesų žino, ką daro?