Chelsea vs. PSG: 10 esminių statistikos faktų


10. Chelsea su PSG sužaidė lygiosiomis 1:1 pirmose Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynėse Paryžiuje — tai buvo antrosios lygiosios per pastaruosius penkis šių komandų susitikimus. 3.40 už dar vienas lygiąsias.

9. Chelsea Paryžiuje atliko vos vieną smūgį ir pelnė įvartį, kai šeimininkams prireikė 12 bandymų, kad įmuštų. 1.50 kad laimės komanda, pirmoji įmušusi įvartį.

8. Trijose iš penkių akistatų su PSG mėlynieji pirmieji įmušė įvartį, įskaitant ir praėjusio mėnesio mačą Paryžiuje. 1.54 kad Chelsea ir vėl įmuš pirmoji.

7. Chelsea praėjusį sezoną PSG ekipą savo aikštėje įveikė 2:0. Šį sezoną Jose Mourinho komanda tokiu rezultatu laimėjo 8 rungtynes. 8.50 kad Chelsea įveiks PSG ekipą rezultatu 2:0.

6. PSG nepralaimi jau 14 rungtynių iš eilės. Paskutinį sykį PSG pralaimėjo sausio pradžioje, kai 2:4 nusileido Bastia vienuolikei. 1.86 kad Laurent'o Blanc'o komandas nepralaimės Londone.

5. Paskutinį kartą Chelsea daugiau nei vieną įvartį praleido sausį, mače su Bradford — prieš aštuonis mačus. Nuo tada pasiekė keturias pergales nepraleidui įvarčio. 3.05 kad Chelsea laimės išsaugodamas vartus sausus. 

4. Zlatanas Ibrahimovičius per 27 šio sezono rungtynes pelnė 18 įvarčių, bet tik du iš jų Čempionų lygoje. 3.10 kad švedas pasižymės Londone. 

3. Edinsonas Cavani pelnė išlyginamąjį įvartį pirmajame komandų susitikime Paryžiuje. Tai buvo tik antrasis jo įvartis 2015 metais. 7.50 kad paskutinį rungtynių įvartį ir vėl pelnys urugvajietis. 

2. Chelsea puolėjas Diego Costa nepelnė nė vieno įvarčio per paskutines šešias rungtynes, kai prieš tai per 8 mačus sugebėjo pasižymėti šešiskart. 4.60 kad Costa nutrauks įvarčių badą pelnydamas pirmą rungtynių įvartį.

1. Edenas Hazard'as yra ketvirtas Čempionų lygoje pagal atliktus smūgius į vartų plotą (11). Belgas pasižymėjo praėjusios savaitės mače, kai Chelsea 1:0 įveikė West Ham. 12.00 kad Hazard'as įmuš įvartį iš už baudos aikštelės ribų.