Chelsea vs. Manchester United: 5 įdomiausios mikrodvikovos


Pamirškite lenktynes. Galbūt jau niekas negali sustabdyti link čempionų titulo artėjančios Chelsea. Ne mažiau įdomus dalykas ir šis: kiek iš tiesų gera šį sezoną gali būti Manchester United komanda, pastaruoju metu demonstruojanti įstabią formą.

Sekmadienio vakarą galime sužinoti atsakymą.

 

1. Branislavas Ivanovičius vs. Marouane Fellaini

Manchester United v Chelsea - Premier League : News Photo

Fellaini yra svarbiausias United prekinis veidas pastaruoju metu, kai pagreitį pagavusi Mančesterio komanda demonstruoja geriausią žaidimą sezoną. Didysis žmogus pagaliau atlieka tokį pat svarbų vaidmenį, kokį atliko Everton ekipoje. Varžovų atraminius saugus ir krašto gynėjus tiesiog kramsnoja pusryčiams, kol United skina pergales.

Fellaini vėl bus didžiausias žmogus kovoje dėl aukštų kamuolių, o Ivanovičius bus tas žmogus, kuris arčiausiai kvepuos į nugarą belgui. Aikštės viduryje jų kovojančių turbūt nepamatysime, bet pačiose pavojingiausiose situacijose ko gero būtent Ivanovičiui bus pavesta tvarkytis su United bokštu.

 

2. Edenas Hazard'as vs. Antonio Valencia

Manchester United v Chelsea - Premier League : News Photo

Edenas Hazard'as mėgaujasi sėkmingiausiu sezonu Premier lygoje. Pasibaigus jam ko gero bus apipiltas individualiais apdovanojimais. Kairiakojis belgas jau pelnė 12 įvarčių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Jo spurtai visų pirma bus Antonio Valencia galvos skausmas. Būtent jam teks užduotis neatsiplėšti nuo Chelsea lyderio, kai šis įkirtinės į baudos aikštelę - ką Hazard'as neabejotinai darys. 

Žinoma, ne visa atsakomybė, bandant neutralizuoti belgą, kris ant Valencia pečių, tačiau nuo to, kaip sėkmingai sužais Valencia, labai smarkiai priklausys rungtynių rezultatas.

 

3. Johnas Terry vs. Wayne Rooney

FBL-ENG-PR-MAN UTD-CHELSEA : News Photo

Nuostabi senosios anglų mokyklos atstovų mikrodvikova. Dviejų klubų ikonų ir svarbiausių rinktinės žaidėjų per pastarąjį dešimtmetį.

Rooney žaidimas strigo mače su Manchester City, todėl bandys atsigriebti žaisdamas prieš Terry, Gary Cahillą ir kitus. Tačiau Terry išmano Rooney žaidimą geriau nei bet kuris kitas gynėjas lygoje. 

Jei Rooney žais labiau nusileidęs į aikštės vidurį, prie vakarėlio "Sustabdyti Rooney" prisijungs ir Nemanja Matičius.

 

4. Loicas Remy vs. Philas Jonesas

Manchester United v Manchester City - Premier League : News Photo

Kai Diego Costa tramuotas, Jose Mourinho į starto sudėtį greičiausiai išleis Remy. Galbūt Remy nėra tokia milžiniška grėsmė kaip Costa, tačiau prancūzo vikrumas ir sugebėjimas viską užbaigti akimirksniu privers Philą Jonesą ir jo partenerį Chrisą Smallingą išlikti budriais visą laiką.

Pirmas dalykas, kurio turėtų vengti Jones - greita geltona kortelė, bandant sustabdyti pirmuosius Remy, Hazard'o ar Oscaro reidus.

 

5. Cescas Fabregas vs. Anderis Herrera

FBL-ENG-PR-MAN UTD-ASTON VILLA : News Photo

Du kūrybingiausi komandų žaidėjai, nė vienas nebijantis "imtis ant savęs". Herrera pastaruoju metu neabejotinai yra vienas geriausių žaidėjų United ekipoje

An all-Spanish affair to finish, with Fabregas and Herrera both looking to assert their creative influence on the game and neither afraid to stick a boot in.

Herrera has arguably been United's best player of late - aštriai skirsto kamuolius, sėkmingai kovoja dvikovose ir pats užbaigia atakas, kai to reikia.

Fabrego forma atrodo kritusi, tačiau dabar turi progą nuraminti kritikus ir parodyti Herrerai, kas yra nr. 1 Premier lygoje.

 

Papildoma mikrodvikova: Mourinho vs. Van Gaalas

Bayern Munich's Dutch head coach Louis v : News Photo

Šie treneriai neslepia, jog už aikštės ribų yra geri bičiuliai, bet šį savaitgalį, žinoma, visos simpatijos atidėtos į šalį. Tai du treneriai, kurie savo laiko protingesniai už kitus. Abu stiprūs taktikai, darantys viską, kad jų taktinę išmonę pastebėtų milijonai žiūrovų. 

Mourinho pastaruoju metu skaito daugybę Van Gaalą liaupsinančių antraščių ir trokšta, kad viskas būtų priešingai. Savo ruožtu olandas ko gero norėtų pastatyti Mourinho į vietą, prieš kitą sezoną, net jei Chelsea laimėtų titulą, nuleisdamas portugalą šiek tiek žemyn.

Viską įvertinus, laukia puikus reginys.