Chelsea vs. Liverpool: Čecho rekordas ar Suarezo šou?


Londono „Chelsea“ vartininkas Petras Čechas sekmadienio „Premier“ lygos mače su „Liverpool“ gali pakartoti klubo rekordą, jei išsaugos savo komandos vartus sausus.

Peteris Bonetti, atstovaudamas „Chelsea“, 208 rungtynėse nepraleido nė vieno įvarčio, o P.Čechui iki šio pasiekimo trūksta vos vieno mačo.

„Tai puikus pasiekimas vartininkui ir aš esu per vienerias rungtynes nuo Bonetti rekordo. Būtų fantastiška jį pakartoti mače su „Liverpool“, - teigė P.Čechas.

Žinoma, tai padaryti nebus lengva, nes P.Čecho vartams grasins ne kas kitas, o grėsmingiausia šio sezono įvarčių  patranka Luisas Suarezas. „Liverpool“ urugvajietis per 13 mačų pelnė net 19 įvarčių.

Palyginimui: visi trys „Chelsea“ puolėjai – Fernando Torresas, Demba Ba ir Samuelis Eto’o – kartu tėra pelnę 5 įvarčius.

Tarpusavio mačų statistika nepalanki Londono klubui. „Liverpool“ bent vieną įvartį į „Chelsea“ vartus mušė aštuoniose pastarosiose rungtynėse, įskaitant visus turnyrus, ir šioje serijoje „Chelsea“ laimėjo vos kartą.

„Unibet“ siūlo 1.28 koeficientą, kad ir šįkart „Liverpool“ pasižymės.

„Premier“ lygoje „Chelsea“ įveikti „Liverpool“ klubo nesugeba jau šešis mačus iš eilės. Tiesa, paskutinės dvejos akistatos baigėsi lygiosiomis.

Šįkart už „Chelsea“ pergalę siūlomas 2.15 koeficiantas, už „Chelsea“ – 3.50, už lygiąsias – 3.45.