Chelsea vs. Dynamo: 10 esminių statistikos faktų


10. Chelsea laimėjo vos vienerias iš paskutinių aštuonių rungtynių, įskaitant visus turnyrus, ir žais su Kijevo Dynamo, kuri per paskutinius septynis mačus pasiekė penkias pergales. 2.28 kad Dynamo nepralaimės šių rungtynių.

9. Mėlynieji per paskutines 8 rungtynes pelnė tik 9 įvarčius ir tik po vieną per pastarąsias trejas rungtynes. 1.80 kad Chelsea pelnys mažiau nei 1,5 įvarčio.

8. Ukrainoje šios komandos sužaidė be įvarčių (0:0). Tai vienintelės tokiu rezultatu šį sezoną pasibaigusios Chelsea rungtynės ir tik antrosios Dynamo. 2.04 kad trečiadienio vakarą įmuš abi komandos.

7. Chelsea po trijų mačų turi 4 taškus, ir niekada Čempionų lygoje po pirmųjų keturių rungtynių ši komanda nėra turėjusi mažiau 7 taškų. 5.70 kad Chelsea pralaimės šias rungtynes.

6. Dynamo Čempionų lygoje nepralaimi jau penkerių rungtynių iš eilės, ir tai pirmoji tokia ukrainiečių serija nuo 1998-99 m. sezono. 3.80 už lygiąsias Londone.

5. Daugiau kartų nuošalėje nei Diego Costa (6 kartai) šį sezoną atsidūrė tik Paco Alcaceras iš Valencia (7). 1.57 kad Costa neįmuš.

4. Kurtas Zouma atliko penkias pražangas, kai šios komandos susitiko pirmą kartą Kijeve, nors per du Čempionų lygos mačus iki tol iš viso prasižengė vos du kartus. 6.00 kad Zouma užsidirbs geltoną kortelę.

3. Willianas pelnė įvartį pirmame ir antrame Chelsea Čempionų lygos mače, pasiekdamas keturių rungtynių, kuriose pasižymėjo, seriją. Tiesa, dabar jau penkios rungtynės iš eilės, kai brazilas nesugeba įmušti. 9.00 kad Willianas pelnys pirmąjį įvartį.

2. Chelsea niekuomet lapkritį nepralaimėjo namų rungtynių Europos turnyruose (9 pergalės, 4 lygiosios). 1.71 Chelsea laimės šias rungtynes.

1. Dynamo įmušė pirmoji septyniose iš paskutinių devynių rungtynių. 2.90 kad ukrainiečiai Londone pasižymės pirmieji.