Čempionų lygos pusfinalis: Real vs. Bayern


 „Real“ ir „Bayern“ Čempionų lygos pusfinalyje žaidė ir 2012 metais. Tada bavarai pranašumą įrodė tik per baudinių seriją. „Real“ keršys?

Tarpusavio akistatos

Iš viso Madrido ir Miuncheno komandos tarpusavyje varžėsi 20 kartų. 11 sykių stipresni buvo „Bayern“ futbolininkai, 7 pergales šventė „Real“.

Madride abi komandos buvo susitikusios 10 kartų, iš jų tik dukart laimėjo „Bayern“. Paskutinį kartą – 2001 metais.

Pusfinalyje „Real“ ir „Bayern“ buvo susidūrę penkis kartus. Keturis kartus (1976, 1987, 2001 ir 2012) barjerą perkopė vokiečiai, kartą (2000)„Real“.

2.40 už tai, kad „Real“ laimės pirmą mačą

 

Traumos

Jau treniruojasi po traumos atsigavęs „Real“ lyderis Cristiano Ronaldo, per 39 šio sezono rungtynes pelnęs 49 įvarčius, tačiau „Real“ sirgaliai nerimauja, ar galės žaisti Garethas Bale'as. Prieš keletą dienų valas susirgo. „Bayern“ gretose nebus traumuoto Thiago Alcantaros.

2.08 už tai, kad Cristiano Ronaldo pasižymės įvarčiu.

 

Serija

„Real“ ekipa „Santiago Bernabeu“ stadione nepralaimėjo 17-ikos Čempionų lygos rungtynių iš eilės.

1.32 už tai, kad „Real“ nepralaimės pirmų rungtynių

7.00 už tai, kad rungtynės baigsis lygiosiomis 1:1

 

Guardiola

Dabartinis „Bayern“ strategas Pepas Guardiola, treniuodamas „Barcelona“ ekipą, su „Real“ buvo susidūręs 15-ika kartų. Devynis kartus pergalę šventė P.Guardiolos komanda, „Real“ – tik dukart. 

Istorija

Stipriausią Senojo žemyno futbolo turnyrą „Real“ laimėjo 9 kartus. „Bayern“ siekia titulą apginti. Dar niekam nuo „Milan“ triumfo 1990 metais nepavyko to padaryti.

2.45 už tai, kad „Bayern“ ir vėl laimės Čempionų lygą.