Čempionų lygos pusfinalis: „Atletico“ vs. „Chelsea“


 UEFA Čempionų lygoje antradienio vakarą – Madrido „Atletico“ ir Londono „Chelsea“ dvikova Ispanijoje. Banguotai žaidžiantys anglų „mėlynieji“ prieš stulbinantį sezoną išgyvenantį „Atletico“.

„Atletico“ klubas šį sezoną Čempionų lygoje vienintelis dar nepatyrė nė vieno pralaimėjimo – iškovojo aštuonias pergales, o dvejas rungtynes baigė taikiai.

„Atletico“ pirmauja Ispanijos pirmenybėse ir yra labai arti čempionų titulo. Likus keturiems turams „Atletico“ lenkia „Barcelona“ ekipą keturiais taškais.

„Atletico“ yra geriausiai besiginantis Čempionų lygos ir Ispanijos čempionato klubas. „Chelsea“ yra mažiausiai įvarčių praleidusi Anglijos „Premier“ lygos komanda.

6.75 už tai, kad pirmasis mačas baigsis be įvarčių.

„Chelsea“ akistatos su „Atletico“ išvakarėse komplikavo savo padėti Anglijos „Premier“ lygoje, 1:2 pralaimėdamas absolučiam autsaideriui „Sunderland“ klubui.

Gera naujiena „Atletico“ sirgaliams – šį vakarą žais pagrindinis vartininkas Thibaut Courtois. Jis priklauso „Chelsea“ ekipai, kuri šį belgą išnuomojo Madrido komandai.

Yra ir daugiau sąsajų. Fernando Torresas profesionalo karjerą pradėjo ir atsiskleidė būtent Madrido „Atletico“ klube (2001-2007). O pagrindinis „Chelsea“ vasaros taikinys – dabartinė „Atletico“ įvarčių mašiną Diego Costa.

5.25 už tai, kad Fernando Torresas įmuš į savo gimtos komandos vartus.

2.33 už tai, kad pasižymės Diego Costa.

Bloga naujiena „Chelsea“ sirgaliams – dėl traumos aikštėje tikriausiai nepasirodys bene geriausias šio sezono „mėlynųjų“ futbolininkas belgas Edenas Hazardas. Dvikovą dėl diskvalifikacijso praleis ir gynėjas Branislavas Ivanovičius.

„Atletico“ su „Chelsea“ oficialiuose mačuose tarpusavyje yra žaidę tris kartus – komandos iškovojo po vieną pergalę, viena dvikova baigėsi lygiosiomis.

Paskutinį kartą „Chelsea“ ir „Atletico“ žaidė prieš pat šį sezoną – UEFA Supertaurės mače, kurį 4:1 laimėjo ispanai.

Jose Mourinho taps pirmuoju strategu pasaulyje, kuris Čempionų lygos pusfinalyje (su skirtingomis ekipomis) dalyvaus jau aštuntą kartą.