Čempionų lygos ketvirto turo mačai A, B, C ir D grupėse: ko galima laukti?


Čempionų lygoje šią savaitę bus sužaisti ketvirto turo mačai.

 

Grupė A

Malmo FF – Atletico Madrid

Įskaitant kvalifikacines varžybas, Malmo Čempionų lygoje savo aikštėje per 360 minučių dar nepraleido nė vieno įvarčio (0:0 su Ventspils, 2:0 su Sparta, 3:0 su Salzburg ir 2:0 su Olympiacos). 7.50 kad Atletico neįmuš.

Juventus – Olympiacos

Pajtimo Kasami įvartis lėmė Olympiacos pergalę 1:0 prieš Juventus pirmame mače, tačiau Turine gali būti visai kita istorija: 2003 metais Juventus namuose Pirėjo klubą įveikė 7:0, ir tai išlieka didžiausia Juventus pergale Europoje per visą istoriją. Ir didžiausiu Olympiacos pralaimėjimu. 7.50 kad Juventus laimės rezultatu 3:0 

 

Grupė B

Basel – Ludogorec

Praėjusį sezoną Europos lygoje Ludogorec klubas pasiekė įspūdingą rezultatą, išvykose iškovodamas net keturias pergales iš eilės (2:0 įveikė PSV Eindhoven, 1:0 – Odesos Čornomorec, 2:1 – Zagrebo Dinamo Zagreb ir 1:0 – Romo Lazio), tačiau nuo tada svečiuose bulgarų klubas nelaimi jau penkių rungtynių iš eilės. 1.78 už Basel pergalę. 

Real Madrid – Liverpool

Madrido Real Čempionų lygoje savo aikštėje nepralaimi jau 18 susitikimų iš eilės. Šioje serijoje, kuri tęsiasi nuo 2011 metų – 16 pergalių ir 2 lygiosios. 2.35 kad pirmasis įvartis bus pelnytas iki 15 minutės.  

 

Grupė C

Zenit – Bayer

Zenit vokiečių klubams pralaimėjo ketverias iš paskutinių septynių namų rungtynių. Paskutinį kartą – 2:4 Dortmundo Borussia klubui, kuris taip užbaigė rusų pasirodymą praėjusio sezono atkrintamosiose. 3.30 kad bus pelnyta daugiau nei 3 įvarčiai. 

Benfica – Monaco

Abi komandos per trejas rungtynes įmušė vos po 1 įvartį, tačiau prancūzų ir portugalų situacija visiškai skirtinga. Be pralaimėjimų žengiantis ir dar nė vieno įvarčio nepraleidęs Monaco su 5 taškais yra antras grupėje, Benfica – praleido 5 įvarčius ir su vieninteliu tašku yra paskutinėje vietoje. 8.50 už lygiąsias be įvarčių.

 

 

Grupė D

Arsenal – Anderlecht

Anderlecht anglų klubams pralaimėjo septynis iš aštuonių mačų, įskaitant 1:2 pralaimėjimą Arsenal ekipai pirmose tarpusavio rungtynėse Briuselyje. 4.20 kad Alexis Sanchezas pelnys pirmąjį rungtynių įvartį. 

Borussia Dortmund – Galatasaray

Borussia atrodo beviltiškai Vokietijos pirmenybėse, kuri per 10 turų iškovojo vos 2 pergales ir šiuo metu užima priešpaskutinę vietą, tačiau Čempionų lygoje laimėjo visus tris mačus, nepraleisdama nė vieno įvarčio (9-0). Galatasaray Čempionų lygoje pralaimėjo keturis paskutinius išvykos mačus. 4.00 kad turkai šią seriją nutrauks ir Dortmunde nepralaimės.