Čempionų lygos burtai: trumpas žvilgsnis į ketvirtfinalio poras


 

PSG vs. Barcelona
Pirmos rungtynės: balandžio 15 dieną
Antros rungtynės: balandžio 21 dieną

Burtai PSG ekipai Čempionų lygos atkrintamosiose kol kas lemia sunkiausią kelią. Eliminavus Londono „Chelsea“, laukia „Barcelona“ ir Lionelis Messi. Per penkis tarpusavio mačus iki šiol PSG ir „Barcelona“ pasidalijo po pergalę ir triskart sužaidė lygiosiomis. Zlatanas Ibrahimovičius dėl raudonos kortelės praleis pirmąjį mačą prieš savo buvusią komandą, ir tai gerokai sumenkins reginį.

 

 

Atletico vs. Real
Pirmos rungtynės: balandžio 14 dieną
Antros rungtynės: balandžio 22 dieną 

Praėjusių metų finale „Real“ įveikė „Atletico“, tačiau nuo laiko „Real“ nė karto nelaimėjo Madrido derbio, nors tokių mačų buvo net šeši. Luka Modričiaus sugįžimas į rikiuotę gali tapti itin svarbiu faktoriumi šioje akistatoje, tuo tarpu „Atletico“ gerbėjams belieka viltis, kad šią savaitę traumą patyręs Mario Mandžukičius per nepilną mėnesį atsigaus.

 

 

Porto vs. Bayern
Pirmos rungtynės: balandžio 15 dieną
Antros rungtynės: balandžio 21 dieną

1987 metų tuometinės Europos taurės finalo pakartojimas... Tąsyk „Porto“ laimėjo 2:1, tačiau „Bayern“ šią portugalų ekipą eliminavo 1990-91 ir 1999-00 m. ketvirtfinaliuose. „Porto“ pagal žaidėjų amžiaus vidurkį yra jauniausia ekipa ketvirtfinalyje.

 

 

Juventus vs. Monaco
Pirmos rungtynės: balandžio 14 dieną
Antros rungtynės: balandžio 22 dieną

Turino klubas žais be Paulio Pogba, kuris yra traumuotas. Leonardo Jardimas, „Monaco“ treneris, po burtų pasidžiaugė, kad antrąsias rungtynes „Monaco“ žais namuose. Pasak jo, tai – šansas. 1997-98 m. Čempionų lygos pusfinalyje „Juventus“ eliminavo „Monaco“ ekipą bendru rezultatu 6:4. „Monaco“ į Čempionų lygos ketvirtfinalį grįžta po 11 metų pertraukos.