Čempionų lyga: žvilgsnis į kiekvieną antrojo turo mačą


UEFA Čempionų lygoje sužaisti antrojo turo mačai. Lieka trys komandos, dar nepraradusios taškų. Tai – Madrido Real, Dortmundo Borussia ir Miuncheno Bayern.

 

Grupė A

Malmo – Olympiakos 2:0

Tai pirmosios Čempionų lygos rungtynės Švedijoje po 14 metų pertraukos. Vakaro žvaigžde tapo Markusas Rosenbergas, pelnęs abu įvarčius. Po 9 metų, praleistų Europoje, šiemet šis 32 metų puolėjas grįžo į savo gimtąjį klubą.

Atletico – Juventus 1:0

Iki šio susitikimo Juventus šį sezoną buvo laimėjęs visus šešis žaistus mačus, nepraleisdamas nė vieno įvarčio. Bet Madride pats Juventus nesugebėjo atlikti nė vieno smūgio į vartų plotą.

 

 Grupė B

Basel – Liverpool 1:0 

Rezultatas vadinamas netikėtu, tačiau jis toks neatrodo Basel strategui Paului Sousai, kuri po rungtynių pasakė: „Galėjome laimėti ir didesniu skirtumu“. Basel šiame mače kamuolį kontroliavo 55 proc. laiko.

Ludogorets – Real 1:2

Cristiano Ronaldo nerealizavo 11 metrų baudinio, bet ištaisė savo klaidą įmušdamas vėliau. Jau septynios rungtynės iš eilės, kai portugalas aikštę paliko įmušęs bent vieną įvartį. Per šiuos septynis mačus nuo rugpjūčio pabaigos Ronaldo pelnė 12 įvarčių.

 

Grupė C

Zenit – Monaco 0:0

Nors 13-ikos Zenit pergalių serija nutrūko dar paskutiniame Rusijos lygos mače su Maskvos Spartak, nepralaimėtų rungtynių seriją Sankt Peterburgo klubas tęsia – 15 nepralaimėtų mačų iš eilės.

Bayer – Benfica 3:1

Visiškas Leverkuzeno komandos dominavimas: vokiečiai atliko 20 smūgių (10 į vartų plotą), portugalai – vos 2 (1).

 

Grupė D

Arsenal – Galatasaray 4:1

Šią dieną, kai Danny Welbeckas pelnė savo pirmąjį profesionalios karjeros hat-trick'ą, suėjo lygiai 18 metų, kai Arsene'as Wengeras vadovauja Arsenal klubui.

Anderlecht – Borussia 0:3   

Prieš šį mačą Borussia Vokietijoje nelaimėjo trejų rungtynių iš eilės, praleisdama net 6 įvarčius. Vis dėlto Čempionų lygoje Dortmundo reikalai klostosi idealiai: po pergalės 2:0 prieš Arsenal, be praleistų įvarčių nugalėtas ir Anderlecht.

 

Grupė E 

Manchester City – Roma 1:1  

Rekordas: išlyginamąjį įvartį pelnęs Frencesco Totti tapo vyriausiu visų laikų žaidėju, įmušusiu Čempionų lygoje. Romos veteranui rugsėjo 27 dieną suėjo 38.

CSKA – Bayern 0:1 

Tai šeštas iš eilės Maskvos CSKA pralaimėjimas Čempionų lygoje. CSKA ir Bayern vienoje grupėje žaidė ir praėjusį sezoną – Bayern tuomet laimėjo abu kartus.

 

Grupė F 

PSG – Barcelona 3:2

PSG įrodė, kad laimėti prieš bet ką gali netgi žaisdamas be lyderio Zlatano Ibrahimovičiaus. Tai pirmos rungtynės šį sezoną, kuriose Barselona praleido bent vieną įvartį. Per septynis mačus iki tol Barsos įvarčių santykis buvo 18-0.

APOEL – Ajax 1:1

Ajax klubas šeštose rungtynėse iš eilės muša įvartį. Tik viename iš pasutinių dešimties mačų Ajax futbolininkai nesugebėjo pasižymėti. Nepaisant to, Čempionų lygoje Ajax lieka be pergalių – su 2 taškais. APOEL įsirašė pirmąjį.

 

Grupė G

Sporting – Chelsea 0:1

Nemanja Matičiaus smūgio galva pakako Chelsea pergalei Lisabonoje, kur anglų klubas laimėjo pirmą kartą nuo 2007 metų, kai čia Sporting ekipą įveikė Manchester United su Cristiano Ronalo.  

Schalke – Maribor 1:1

Klaasas-Janas Huntelaaras antrose Čempionų lygos rungtynėse iš eilės išglbėjo Schalke nuo pralaimėjimo, tačiau jei tašką Londone buvo galima vadinti teigiamu rezultatu, lygiųjų namuose su Maribor – ne.

 

Grupė H

Šachtar – Porto 2:2

Luizo Adriano įvartis 85 minutę padidino Šachtar persvarą iki 2:0, bet Porto išsigelbėjo. Kolumbietis Jacksonas Martinezas tai padarė dviem įvarčiai 90 ir 94 minutėmis.

BATE – Athletic 2:1

Tai pirmoji BATE pergalė Čempionų lygoje po penkių pralaimėjimų iš eilės. Per šiuos penkis mačus BATE praleido net 19 įvarčių. Paskutinįkart Baltarusijos futbolininkai buvo įveikę... Miuncheno Bayern klubą (2012 spalį, 3:1).