Čempionų lyga: kas pagriebs paskutinius kelialapius į grupių varžybas?


CSKA – Sporting

Po pimrųjų rungtynių: 1-2

Sporting vienuolikė jau 9-niose išvykos rungtynėse iš eilės sugeba įmušti. CSKA šiais metais laimėjo visas rungtynes, kuriose įvartį pelnė Nigerijos puolėjas Ahmedas Musa. Čempionų lygoje CSKA nelaimėjo jau šešerių namų rungtynių iš eilės (D3 L3), nors penkiuose iš tų mačų sugebėjo įmušti.

2.30 CSKA žengs toliau

 

Partizan – BATE

Po pirmų rungtynių: 0-1

Pirmoji akistata su BATE buvo 100-asis Belgrado Partizan mačas Čempionų lygoje. Smūgis galva 75 minutę nulėmė BATE pergalę, tačiau išlaikyti pranašumą baltarusiams bus sunku: UEFA turnyruose išvykoje BATE nelaimi jau 12 rungtynių iš eilės (D4 L8). Partizan laimėjo 4 iš paskutinių 5 namų rungtynių Europos turnyruose. Įskaitant visus oficialius turnyrus, Partizan namuose nepralaimi jai 21 rungtynių iš eilės (W16 D5). Per paskutines 4 namų rungtynes Partizan pelnė 16 įvarčių.

2.33 Partizan įmuš daugiau 1,5 įvarčio

 

Bayer – Lazio

Po pirmų rungtynių: 0-1

Bayer Europoje laimėjo 4 iš paskutinių 5 rungtynių, bet Lazio išvykose taip pat nepralaimi: 1 pergalė ir 3 lygiosios per paskutines keturias europines išvykas. Bayer praėjusiais metais prasimušė į Čempionų lygą, paskutiniajame atrankos etape eliminuodamas FC Kobenhavn klubą. Lazio į Čempionų lygos grupių etapą bando prasimušti pirmą kartą nuo 2007-08 metų. 37-erių Lazio puolėjas Miroslavas Klose, žaisdamas Bundeslygoje, 23 kartus susidūrė su Bayer (W11 D5 L7) ir pelnė 8 įvarčius. Tiesa, vargu, ar traumą patyręs Klose žais atsakomosiose.

4.00 už lygiąsias

 

 

Club Brugge – Manchester United

Po pirmų rungtynių: 1-3

Brugge kol kas vienintelis varžovas, kuriam Manchester United šį sezoną įmušė daugiau nei vieną įvartį. Iš paskutinių 30 namų rungtynių, įskaitant visus oficialius turnyrus, Brugge tik kartą nesugebėjo įmušti. Į United vartus ji privalo pasiųsti bent 2 įvarčius - rugpjūtį visose namų rungtynėse (W3) Brugge pelnė du arba daugiau įvarčių.

26.00 už Brugge pergalę 2-0

 

APOEL – Astana

po pirmų rungtynių: 0-1

APOEL nelaimėjo nė vienerių iš paskutinių penkerių namų rungtynių Europos turnyruose (D2 L3). Per šiuos penkis mačus APOEL pelnė vos 1 įvartį. Astana per paskutines trejas išvykos rungtynes Europos turnyruose nepelnė nė vieno įvarčio (D1 L2). Šių metų atrankos cikle APOEL laimėjo tik vieną mačą iš penkių (W1 D2 L2). Astana gali tapti pirmuoju Kazachastano klubu Čempionų lygos grupių etape. APOEL iki šiol laimėjo visas paskutinio Čempionų lygos atrankos etapo akistatas, kuriose dalyvavo – 2009-10 eliminavo FC Kobenhavn klubą, 2011-12 – Krokuvos Wisla, 2014-15 – Aalborg.

 

1.55 Astana žengs toliau