Čempionų lyga: ką „Atletico“ išpeš Londone?

Ir „Atletico“, ir „Chelsea“ moka mušti įvarčius, tačiau pirmajame šių komandų pusfinalio mače siūliau pastatyti už nulines lygiąsias. Priežastis: „Atletico“ geriausiai besiginanti komanda Ispanijoje, „Chelsea“ – mažiausiai įvarčių praleidusi komanda Anglijos „Premier“ lygoje.

Rungtynės taip ir baigėsi – 0:0.

Ką tai sako prieš atsakomąjį mačą?

Pirmiausia tai, kad „Chelsea“ gali daryti tai, ką Jose Mourinho komandos moka geriausiai: įmušti vieną įvartį ir pastatyti „autobusą“ gynyboje, saugant rezultatą ir ieškant progų kontraatakose.

Panašiu stiliumi paskutiniame „Premier“ lygos ture „Chelsea“ įveikė „Liverpool“: pirmas įvartis, gynyba ir galiausiai įvartis po kontraatakos paskutinėmis minutės, leidęs padidinti rezultatą iki 2:0.

5.75 už tai, kad „Chelsea“ vaikščios plonu ledu, bet laimės rungtynes 1:0.

Kita vertus, Madrido klubui pirmojo mačo nulinės lygiosios reiškia tai, kad Londone pelnytas įvartis taptų aukso vertės. „Real“ antradienį įrodė, kad netgi Miunchene galima įmušti keturis...

„Sunderland“, viena silpniausių „Premier“ lygos koandų, prieš kelias savaites sugebėjo iš „Stamford Bridge“ išsivežti pergalę, o prieš autorittų nepaisantį „Atletico“ mėlynieji žais be Petro Čecho, Johno Terry, Fran­ko Lam­par­do ir Joh­no Obi Mi­ke­lio.

1.55 už tai, kad „Atletico“ sugebės Londone įmušti.

0:0 antrą kartą iš eilės? Sunkiai tikėtinas variantas, bet tai reišktų, kad pirmą kartą šių metų Čempionų lygos atkrintamosiose būtų žaidžiamas pratęsimas ir galbūt mušami baudiniai.

5.25 už tai, kad prireiks pratęsimo

Šis se­zo­nas „At­le­ti­co“ pre­ten­duo­ja tap­ti įspū­din­giau­sias per 111 me­tų klu­bo is­to­ri­ją. Pa­sta­ro­sio­se Ispa­ni­jos pir­me­ny­bių rung­ty­nė­se „At­le­ti­co“ iš­vy­ko­je 1:0 įvei­kė „Va­len­cia“ ir li­kus 3 tu­rams iki sezo­no 4 taš­kais lenkia „Bar­ce­lo­na“.

Var­gu, ar Diego Si­meo­nės va­do­vau­ja­mą ko­man­dą sle­gia psi­cho­lo­gi­nė naš­ta. Prieš se­zo­ną net didžiau­si jos ger­bė­jai vei­kiau­siai ne­si­ti­kė­jo, kad pa­va­sa­rį „At­le­ti­co“ bus ant Čem­pio­nų ly­gos fi­na­lo slenks­čio ir pir­mą kar­tą nuo 1997 me­tų pre­ten­duos į na­cio­na­li­nių čem­pio­nų ti­tu­lą.