Čempionų lyga: faktai, leidžiantys tikėti „Manchester United“ sėkme


Nuolat kritikuojamas „Manchester United“ prieš nuolat liaupsinamą Miuncheno „Bayern“. Ne paslaptis, kad šioje UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio poroje ryškiu favoritu laikomas vokiečių klubas. Kad jis iškops į pusfinalį, kužda ir „Unibet“ už „Bayern“ sėkmę siūlomas koeficientas: 1.12.

Tačiau. Štai keletas faktų, leidžiančių tikėti, kad nugalėtoju iš šio mūšio išeis buksuojantis, bet vis dar „Manchester United“ klubas:

  • Pirmų rungtynių rezultatas 1:1. Davidas Moyesasteigė, kad šis rezultatas įrodo, jog šio sezono „United“ yra pajėgus kautis su šio sezono „Bayern“. Faktas bent jau toks: „United“ grėsmingojo „Bayern“ neišsigando.

  • Bayern“ negalės padėti Bastianas Schweinsteigeris. Atakų organizatorius, kuris Old Traforde užsidirbo raudoną kortelę ir aikštę paliko anksčiau nei komandos draugai. Sutapimas ar ne, bet paskutinius tris pralaimėjimus Čempionų lygoje „Bayern“ patyrė būtent tuomet, kai startinėje sudėtyje nebuvo B.Schweinsteigerio (BATE, „Arsenal“ ir „Manchester City“ ekipoms). Dėl diskvalifikacijos nežais ir Javi Martinezas.

  • „Manchester United“ sausus vartus išsaugojo penkiose iš paskutinių šešių rungtynių išvykose. Paskutinių trijų „United“ rungtynių išvykose įvarčių balansas – 9:0. 11.00 už tai, kad ir „Bayern“ nesugebės įmušti.

  • „Bayern“ nemoka namų arenoje žaisti prieš anglų komandas? Bavarai nelaimėjo nė vienerių iš paskutinių keturių akistatų su anglais savojoje „Allianz“ arenoje. Serija prasidėjo 2012 metų Čempionų lygos finale, kai nusileido „Chelsea“ ekipai. Po to buvo pralaimėjimas 0:2 ir lygiosios 1:1 su „Arsenal“, bei pralaimėjimas 2:3 „Manchester City“ ekipai. 6.50 už lygiąsias su „United“ ir 10.00 už „raudonųjų velnių“ pergalę.

  • Paskutiniame Anglijos „Premier“ lygos ture „United“ net 4:0 sutriuškino „Newcastle“ ekipą – tikrai ne pačią silpniausią vienuolikę Anglijoje. Be to, „United“ žaidė išvykoje.

  • Bayern“ priešingai – 0:1 pralaimėjo „Augsburg“ komandai. Tai buvo pirmas „Bayern“ pralaimėjimas Bundeslygoje nuo 2012 metų spalio ir pirmas kartas po 60 mačų serijos, kai „Bayern“ nesugebėjo įmušti. Taip pat trečios rungtynės iš eilės, įskaitant lygiąsias Mančesteryje, kai „Bayern“ nesugebėjo laimėti.

Tikslaus rezultato spėjimas: 7.00 už 2:0 „Bayern“ pergalę.

United“ sieks įmušti, nes nulinės lygiosios tenkintų vokiečių klubą. Gal svečiams pvyks greitas įvartis? Už tai, kad šeimininkų komanda atsiliks įvarčiu, bet laimės rungtynes: 10.00