Čempionų lyga: Chelsea arti pusfinalio, bet nepakankamai?


"2:0. Užtenka tik 2:0". Tokios mintys sukasi Londono "Chelsea" sirgalių galvose prieš atsakomąsias Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynes su PSG.

Paskutinėse "Premier" lygos rungtynėse Jose Mourinho auklėtiniai įmušė tris - į "Stoke City" vartus. Kiek anskčiau 6:0 įveikė "Arsenal", dar prieš tai - 2:0 "Galatasaray" ir 4:0 "Tottenham". Kodėl su PSG turėtų būti kitaip?

Juolab, kad "Stamford Bridge" stadione "Chelsea" įvarčio nepraleido jau aštuoniose rungtynėse iš eilės. Javiero Hernandezo bereikšmis įvartis sausį, kai "Manchester United" Londone pralaimėjo 1:3 - vienintelis, kurį "Chelsea" praleido namų tvirtovėje 2014 metais.

Zlatanas Ibrahimovičius praleis rungtynes Londone, ir tai dar vienas argumentas, jog "Chelsea" ekipai pavyks po pralaimėjimo 1:3 prasimušti į pusfinalį.

Kita vertus, PSG moka ne tik pulti, bet ir gintis, ir tai ne kartą įrodė. Du įvarčius Paryžiaus klubas praleido tik kartą per paskutines 15 rungtynių - kai 4:2 įveikė "Toulouse" ekipą.

Thiago Silva, Thiago Motta ir buvęs "Chelsea" gynėjas Alexas yra pakankamai solidžios pajėgos, kad atremtų grėsmę, kurią atakose kelia Edenas Hazard'as, Willianas ir Oscaras.

PSG "sausus vartus" išsaugojo trijuose pastaruosiuose išvykos mačuose, nors tai ir nebuvo patys stipriausi oponentai. Net jei "Chelsea" ir įmuš, tikėtina, kad tai neatsitiks rungtynių pradžioje. 2.95 už tai, kad iki pertraukos nebus pelnytas nė vienas įvartis.

Beje, "Chelsea" panašioje situacijoje buvo atsidūrusi 2011-12 metais. Po pralaimėjimo "Napoli" ekipai išvykoje 1:3, namuose atsirevanšavo 4:1 ir iškopė į kitą etapą. Vėliau triumfavo ir finale. 3.50 už tai, kad "Chelsea", nepaisant nepalankios situacijos, sugebės peržengti PSG barjerą.

Visa rungtynių pasiūla.