Čempionai nusitaikė į rekordą


Miuncheno „Bayern“ trečiadienio vakarą gali pagerinti Čempionų lygos rekordą. Taip nutiks, jei Josepo Guardiolos auklėtiniai svečiuose nugalės Maskvos CSKA ekipą.

Tai būtų 10-oji iš eilės Miuncheno komandos pergalė elitiniame žemyno turnyre. Devynis mačus iš eilės 2002−2003 m. buvo laimėjusi „Barcelona“.

Vietą kitame užsitikrinę „Bayern“ futbolininkai Čempionų lygoje kol kas tepraleido vieną įvartį – tai geriausias rezultatas turnyre.

Kad forma čempionų nėra kritusi, įrodo ir paskutinis mačas Bundeslygoje, kai „Bayern“ išvykoje 3:0 nugalėjo ne bet ką, o Dortumdo „Borussia“.

Nacionalinėse pirmenybėse „Bayern“ nepralaimi jau 38 rungtynių iš eilės, ir 25 iš eilės – žaidžiant išvykose.

Įspūdinga ir kita statistika: jau 37 mačus iš eilės, įskaitant visus turnyrus, „Bayern“ muša bent po įvartį.

Tuo tarpu CSKA, per keturis mačus sukrapščiusi vos tris taškus, Čempionų lygoje jau praleido 12 įvarčių, ir tai yra blogiausias rezultatas tarp visų turnyro komandų.

Be abejo, visa ši statistika nieko gero nežada Maskvos klubui. Netgi nepaisant to, kad „Bayern“ Rusijoje versis be lyderių Francko Ribery ir Bastiano Schweinsteigerio.

Bet namų tvirtovė yra namų tvirtovė. CSKA paskutinėse dvejose namų rungtynėse prieš vokiečių klubus šventė pergales – nugalėjo „Hamburg“ ir „Wolfsburg“. Be to, po ilgos pertraukos į rikiuotę grįžo Mario Fernandezas.

Ar sutrukdys CSKA Miuncheno klubui pasiekti rekordinę seriją?