Čempinų lyga: pirmasis Juventus sezono kluptelėjimas Madride?


Praėjusį sezoną Madrido Atletico Čempionų lygoje nepatyrė nė vieno pralaimėjimo - netgi finale Real klubui nusileido tik per pratęsimą.

Šį sezoną Atletico pradėjo netikėtu pralaimėjimu Olympiakos ekipai, tad namų rungtynėse su Juventus - pergalė kone būtina.

Atletico Ispanijoje per 6 turus taškus prarado dviejuose mačuose - dukart sužaidė lygiosiomis. Kartą, su Celta - savo aikštėje.

Tuo tarpu italų klubo sezono pradžia tiesiog ideali. Visi penki Serie A mačai laimėti nepraleidus nė vieno įvarčio (santykis 10:0). Startas Čempionų lygoje - pergalė 2:0 prieš Malmo.

Akivaizdu, kad išovoti pirmąją pergale turnyre Madridui nebus taip paprasta. 3.20 kad mačas baigsis lygiosiomis.

Netektys. Svečių jos didesnės. Luca Marrone, Andrea Barzagli ir Andrea Pirlo yra traumuoti, neaišku, ar žais Martinas Caceres. Madrido klubui negalės padėti tik Gabi ir abejojama dėl Cristiano Rodriguezo galimybės žaisti.

Diego Costą Madride pakeitęs Mario Mandzukičius šeštadienį rungtyniavo su apsaugine kauke - kroatas gali žaisti. Septyni mačai - trys įvarčiai. Toks M.Mandzukičiaus įvarčių grafikas šį sezoną. 2.90 kad pasiųs bent vieną į Juventus vartus.