Burnley vs. Chelsea: 10 esminių statistikos faktų

10. Burnley ir Chelsea susitiks pirmą kartą nuo 2009/10 Premier lygos sezono, kuriame mėlynieji iškovojo dvi pergales prieš Burnley. 1.38 kad Chelsea ir vėl laimės.

9. Johnas Terry rungtynių pabaigoje pelnė pergalingą įvartį, kai šios komandos buvo susitikusios paskutinį kartą 2010 metų sausį Turf Moor stadione. Praėjusį sezoną Terry įmušė du įvarčius. 9.00 kad Terry pasižymės jau pirmose rungtynėse.

8. Burnley įveikė Chelsea ekipą tik kartą per paskutinius septynis susitikimus. Tai nutiko 1977 metais, kai abi komandos dar senajame Divizion 2. Burnley tuomet laimėjo 1-0. 17.00 kad bus užfiksuotas toks pats rezultatas.

7. Burnley praėjusį sezoną Championship pirmenybėse su 93 taškais užėmė antrą vietą ir iškovojo kelialapį į Premier lygą. Tačiau sezoną pabaigė tik keturiomis pergalėmis iš aštuonių. 1.84 kad Chelsea priekyje bus jau po pirmojo kėlinio.

6. Chelsea praėjusį sezoną Premier lygoje atlikdavo po 18.2 smūgių per rungtynes - daugiau nei bet kuri kita komanda. 2.25 kad Chelsea pelnys bent po įvartį abiejuose kėliniuose.

5. Mėlynieji praėjusį sezoną buvo antri lygoje pagal laimėtas oro dvikovas (54.8%). 9.00 kad Chelsea naujokas Diego Costa pelnys įvartį galva.

4. Danny Ingsas buvo rezultatyviausias Burnley žaidėjas Championship pirmenybėse praėjusį sezoną. Jis pelnė 21 iš 72 komandos įvarčių. 4.60 kad Ingsas pasižymės.

3. Tuo tarpu Kieranas Trippieras atliko daugiau rezultatyvių perdavimų nei bet kuris kitas Championship žaidėjas (14). 25.00 kad šįkart jam pavyks įmušti.

2. Fernando Torresas praėjusį sezoną pabaigė dviem įvarčiais per trejas rungtynes ir pasižymėjo pasaulio čempionato mače su Australija. 2.45 kad sezoną ispanas pradės įvarčiu.

1. Pasaulio čempionas Andre Schurrle Brazilijoje pelnė tris įvarčius, o praėjusį sezoną atstovaudamas Chelsea - devynis. 6.50 kad vokietis mače su Burnley įmuš pirmasis.