Brazilija vs. Kolumbija: 10 esminių statistikos faktų

10. Tai bus pirmoji šių komandų akistata pasaulio čempionatuose. Brazilai laikomi favoritais laimėti 1.87

9. Kolumbija negali įveikti brazilų nuo 1991-ųjų "Copa America" turnyro. 4.60 kad pagaliau jiems tai pavyks.

8. Nuo tada - brazilai laimėjo septynis kartus, penkiskart susitikimai baigėsi lygiosiomis. 1.23 kad po 90 minučių brazilai nebus pralaiminčiųjų pusėje.

7. Keturis paskutiniai tarpusavio mačai baigėsi lygiosiomis. 3.60 kad prireiks pratęsimo.

6. Net trys iš pastarųjų keturių lygiųjų baigėsi be įvarčių. 8.50 kad po dviejų kėlinių vėl bus 0:0.

5. Nei 2006, nei 2010 metais brazilai į pusfinalį neprasimušė. 3.00 kad ketvirtfinalio barjerą įveiks Kolumbija.

4. Tai pirmas istorijoje Kolumbijos pasirodymas pasaulio čempionato ketvirtfinalyje. 1.40 kad čia kolumbiečių kelionė ir baigsis.

3. Kolumbija devyneriose iš paskutinių dvylikos rungtynių su Brazilija nesugebėjo pelnyti įvarčio. 2.06 kad Scolari komanda išsaugos vartus sausus.

2. Fredas šiame čempionate atliko vos keturis smūgius. 3.00 kad šįkart šis brazilų puolėjas įvartį pelnys.

1. James Rodriguez mušė bent po įvartį visose ketveriose šio čempionato rungtynėse. Rivaldo 2002 metais įvarčiais pasižymėjo penkiose pirmose čempionato rungtynėse. 4.35 kad kolumbiečiui pavyks pakartoti šį pasiekimą.