„Borussia“ išeitys: gyvenk arba mirk


Praėjusio sezono UEFA Čempionų lygos finalininkui Dortmundo „Borussia“ klubui gresia tragedija. Jei ši Vokietijos komanda antradienį neįveiks „Napoli“ ekipos, „Borussia“ šansai patekti į antrąjį varžybų etapą iš esmės bus lygūs nuliui.

F grupėje pirmaujantys Londono „Arsenal“ ir „Napoli“ per 4 mačus surinko po 9 taškus, „Borussia“ – tik 6. Pirmąją Dortmundo ir Neapolio klubų dvikovą Italijoje 2:1 laimėjo aikštės šeimininkai.

Šią savaitę ir „Borussia“, ir „Napoli“ patyrė nesėkmes savo šalių čempionatuose, kuriuose užima trečiąsias vietas. Dortmundo futbolininkai namie 0:3 triuškinamai nusileido Miuncheno „Bayern“, kuriam pralaimėjo praėjusio sezono Čempionų lygos finale.

Iš nesėkmių liūno neišbrendančiam Dortmundo klubui visuose frontuose tai buvo jau trečiasis pralaimėjimas iš eilės.

Tuo tarpu „Napoli“ Italijoje savo aikštėje netikėtai 0:1 turėjo pripažinti „Parma“ pranašumą. Tai buvo antros rungtynės iš eilės, kai „Napoli“ nesugebėjo pelnyti įvarčio.

Be to, vienas kertinių „Napoli“ žaidėjų Marekas Hamšikas šiame mače težaidė 9 minutes - dėl traumos aikštę palikęs M.Hamšikas praleis ir rungtynes Vokietijoje.

Tiesa, ir „Borussia“ turės rimtų nuostolių: trys pagrindinės sudėties gynėjai - Marcelis Schmelzeris, Matas Hummelsas, Nevanas Subotičius - taip pat negalės žaisti dėl traumų.

Vis dėlto „Unibet“ aiškiu dvikovos favoritu laiko vokiečių klubą, už „Napoli“ pergalę siūlydamas 6,25 koeficientą.