Belgija vs. JAV: 10 esminių statistikos faktų

10. Belgijos ir JAV keliai pasaulio čempionatuose buvo susikirtę tik kartą - prieš 84 metus. Pirmajame pasaulio čempionate 1930 metais amerikiečiai šventė pergalę 3:0. 4.15 kad JAV laimės ir šįkart.

9. Nuo tada Belgija laimėjo visus keturis tarpusavio mačus. Belgai favoritai laimėti ir šįkart: 1.98

8. Trijuose iš keturių šių mačų JAV nesugebėjo net įvarčio pelnyti. 2.23 kad europiečiai vėl išsaugos sausus vartus.

7. JAV paskutinį kartą pasaulio čempionato ketvirtfinalyje žaidė 2002 metais. 2.65 kad Jurgeno Klinsmanno komanda žengs toliau.

6. Belgai grupės etapą sėkmingai įveikė šeštą kartą per paskutinius septynis pasaulio čempionatus, kuriuose ši šalis dalyvavo. 1.48 kad Belgija aštuntfinaliu nesitenkins.

5. Paskutinį kartą JAV ir Belgija žaidė praėjusiais metais. Rungtynes 4:2 laimėjo belgai. 9.50 kad bus pelnyta daugiau nei 4,5 įvarčio.

4. Belgija laimėjo jau šešis mačus iš eilės, praleisdama vos du įvarčius. 3.00 kad belgai laimės nepraleidę įvarčio.

3.JAV, žaisdama su Europos rinktinėmis, bent įvartį praleidžia jau 16-ikoje pasaulio čempionato rungtynių iš eilės. 3.75 kad Timui Howardui šįkart pavyks išsaugoti JAV rinktinės vartus sausus.

2. Belgija šiame čempionate pelnė 4 įvarčius, ir visus juos - 70-90 minutėmis. 2.20 kad bent vienas įvartis bus įmuštas nuo 75 minutės iki antro kėlinio pabaigos.

1. JAV nė karto per paskutines 11 rungtynių nepelnė daugiau 2 įvarčių. 11.00 kad ši serija nutrūks.