Barcelona vs. Manchester City: 10 esminių statistikos faktų


10. Manchester City ir Barcelona susitiks ketvirtą kartą istorijoje. Barcelona iki šiol laimėjo visus tris tarpusavio mačus. 1.39 kad ir vėl katalonai laimės.

9. Barcelona 2:1 įveikė miestiečius Etihad stadione pirmajame Čempionų lygos aštuntfinalio mače. Dviejuose iš trijų mačų su City Barsa pelnė du įvarčius. 9.00 kad Barsa laimės 2:1.

8. Barcelona laimėjo 16 iš paskutinių 17 rungtynių, tačiau penkiuose iš paskutinių šešių mačų praleido bent įvartį. 5.40 už lygiąsias.

7. City iš paskutinių keverių rungtynių pralaimėjo trejas. Tai blogiausia komanda forma nuo praėjusių metų rudens. 7.45 kad City laimės Barselonoje.

6. Sergio Aguero bus tas City žmogus, kuris praėjusį mėnesį įmušė į Barcelona vartus. Tai buvo 23 argentiniečio įvartį šį sezoną. Nuo tada Aguero sužaidė tris mačus nepelnydamas įvarčio. 3.05 kad jam pavyks nutraukti šią seriją Ispanijoje.

Manchester City v Barcelona - UEFA Champions League Round of 16 : News Photo

5. Barsa pirmoji pelnė įvarti aštuoniuose iš paskutinių devynių mačų. 1.33 kad šeimininkai pirmieji įmuš Nou Campe. 

4. Luisas Suarezas pelnė du įvarčius Mančesteryje, ir nuo tada pasižymėjo dar keturis kartus, sezono įvarčių kraitį padidindamas iki 13-likos. 5.40 kad urugvajietis pelnys pirmąjį rungtynių įvartį.

3. Lionelis Messi per pastarasias dvejas rungtynes pelnė 5 įvarčius, o Čempionų lygoje atlieka po 4,6 smūgio per rungtynes. 5.00 kad Messi pelnys bent du įvarčius.

2. Iš 17-likos Barcelona įvarčių Čempionų lygoje - 11 buvo pelnyta pirmajame kėlinyje. 2.80 kad pirmasis įvartis bus pelnytas per pirmąsias 15 minučių.

1. City vartininkas Joe Hartas Čempionų lygoje šį sezoną atrėmė 24 smūgius - vidutiniškai po 3,4 per rungtynes. 10.00 kad City išsaugos vartus sausus..