„Barcelona“ vs. „Atletico“: keturi faktai


 

Camp Nou“ stadione Barselonoje šeštadienio vakarą paašikės Ispanijos futbolo čempionai. Susikaus lyderiai – „Barcelona“ ir „Atletico“.

Jei pergalę iškovos „Barcelona“, trofėjus liks Katalonijos sostinėje. Jei akistata baigsis lygiosiomis arba laimės „Atletico“ taurė keliaus į Madridą.

Savo aikštėje visuose turnyruose „Barcelona“ prieš Madrido „Atletico“ iš viso žaidė 106 kartus ir laimėjo tik (!) 57 proc. visų rungytnių (27 lygiosios, 19 pralaimėjimų).

1.80 už „Barsos“ pergalę

Šį sezoną „Barcelona“ dar nė karto neįveikė „Atletico“, nors buvo net penkerios akistatos – ketverios lygiosios ir viena „Atletico“ pergalė.

3.70 eilines lygiąsias...

„Barcelona“ ekipa „Camp Nou“ stadione laimėjo paskutines 6 Ispanijos čempionato rungtynes prieš „Atletico“, tai yra, taškų neprarado nė karto nuo 2006-07 m. sezono. Visuose šešiuose mačuose „Barcelona“ mušė bent po tris įvarčius (3:0, 6:1, 5:2, 3:0, 5:0 ir 4:1).

1.23 už tai, kad „Barcelona“ įmuš daugiau nei 2,5 įvarčio

„Camp Nou“ stadione žais du iš trijų rezultatyviausių šio sezono „Primera“ futbolininkų: 28 įvarčius pelnęs Lionelis Messi ir 27 kartus varžovų vartininkus nuginklavęs Diego Costa. Rezultatyviausias yra Cristiano Ronaldo (31).

1.82 už tai, kad įmuš Lionelis Messi

3.05 už tai, kad įmuš Diego Costa