Atsakomosios Lietuvos klubų rungtynės Europos lygoje: ko tikėtis?


 

Torshavn – Trakai
0:3 po pirmojo mačo

„Trakai“ pirmame mače įrodė favoritų statusą ir laimėjo 3:0. Vis dėlto žaisti su Farerų salų futbolininkais namie ir išvykoje yra du skirtingi dalykai. Nepatogi kelionė („Trakų“ atveju – trukusi 20 valandų) ir neįprastos oro sąlygos žaidimą Fareruose apsunkina ir gerokai stipresnėms komandoms nei „Trakai“. A lygos lyderiai pirmame mače neteko pagrindinio puolėjo Luko Kochanausko. 10 įvarčių A lygoje šį sezoną pelniusiam žaidėjui lūžo koja ir sezonas jam baigtas. „Trakai“ į Farerų salas pasiėmė tik 17 žaidėjų. „Torshavn“ šį sezoną keturis kartus sugebėjo pelnyti 3 arba daugiau įvarčių – būtent tiek reikia mušti į „Trakų“ vartus, norint žengti į kitą Europos lygos etapą. „Torshavn“ iš paskutinių šešių mačų laimėjo tik vieną (W1 D2 L3). Farerų futbolininkams reikės greito įvarčio, tačiau tik vieną iš paskutinių penkių savo įvarčių „Torshavn“ pelnė pirmajame kėlinyje. 3.50 kad susitikimas Fareruose baigsis lygiosiomis ir „Trakai“ keliaus į kitą etapą. 

 

Beroe – Atlantas
2:0 po pirmojo mačo

Andrejus Paniukovas šį sezoną A lygoje ne kartą įrodė, kad gali sprogti trimis ar keturiais įvarčiais per vienerias rungtynes, tačiau išsigelbėti „Atlantui“ Bulgarijoje bus ypač sunku. Namuose klaipėdiečiai pralaimėjo 0:2. Stara Zagoros „Beroe“ nepralaimi jau 10 rungtynių iš eilės (W6 D4 L0), nors žaisdama namuose tris pastaruosius mačus sausų vartų neišsaugojo. Nepralaimėtų rungtynių serija tęsiasi nuo balandį namuose patirto pralaimėjo 1:4, žaidžiant su Sofijos „Lokomotivs“. Tai rodo, kad „Beroe“ vartai gali prakiurti ir žaidžiant namuose. 2.25 kad „Atlantas“ sugebės Bulgarijoje įmušti.

 

Jagiellonia – Kruoja
1:0 po pirmojo mačo 

Buvo prognozuojama, kad Balstogės „Jagiellonia“ šioje akistatoje tiesiog sudoros „Kruoją“, tačiau pirmajame mače nieko panašaus nenutiko. „Kruoja“ laikėsi pagirtinai ir tik mačo pabaigoje praleido įvartį, suteikusį lenkams šiokią tokią persvarą. „Kruojos“ treneris Nikolajus Trubačiovas tikina, kad Lenkijoje kovos tik dėl pergalės, ir tai būtų nedidelis stebuklas. „Kruoja“ nelaimi jau nuo balandžio pradžios ir tai yra 13 nelaimėtų rungtynių serija. 21.00 už tai, kad „Kruoja“ įveiks lenkus jų pačių aikštėje.