Atletico vs. Real: 10 esminių statistikos faktų

10. Čempionų lygoje šios komandos buvo susitikusios tik kartą - praėjusio sezono finale, kurį Real laimėjo. 2.70 kad Real laimės šį mačą.

9. Minėtą finalą Real laimjo 4:1, bet po pratęsimo. Sužaidus 90 minučių rezultatas buvo lygus 1:1. 6.25 kad bus užfiksuotas rezultatas 1:1.

8. Pralaimėjimas finale tėra vienintelis Atletico pralaimėjimas per pastaruosius 8 tarpusavio mačus. 1.49 kad šeimininkai nepralaimės šių rungtynių.

7. Diego Simeone komandos keturiuose mačuose iš šešių išsaugojo vartus sausus, kai Europos turnyruose susitikdavo su ispanų komandomis. 3.15 kad Real neįmuš.

6. Atletico mušė įvartį visose ketveriose akistatose su Real Europos turnyruose. 2.75 kad šeimininkai pelnys daugiau nei vieną įvartį.

5. Tik Miuncheno Bayern (23) šį sezoną Čempionų lygoje pelnė daugiau įvarčių nei Real (21). 17.00 kad Real pasižymės daugiau nei 3,5 karto.

4. Pastarajame šių komandų susitikime Atletico namuose 4:0 įveikė Real klubą. Tai buvo Ispanijos lygos rungtynės. 71.00 kad Atletico sugebės pakartoti rezultatą.

3. Real šiame Čempionų lygos sezone praleido 6 įvarčius. Iš likusių komandų tik PSG praleido daugiau (10). 2.20 kad Atletico įmuš pirmajame kėlinyje.

2. Cristiano Ronaldo šį sezoną Čempionų lygoje atliko daugiau smūgių į vartų plotą nei bet kuris kitas žaidėjas (23). 5.10 kad Ronaldo pelnys pirmą rungtynių įvartį.

1. Ronaldo prisidėjo prie keturių iš paskutinių penkių Real įvarčių Čempionų lygoje. Pats mušė triskart ir atliko rezultatyvų perdavimą. 10.00 kad portugalas įmuš bent du įvarčius.