Atletico vs. Real: 10 esminių statistikos faktų


10. Atletico ir Real akistata Copa del Rey turnyre bus jau ketvirtosios šių komandų tarpusavio rungtynės šį sezoną. Real nelaimėjo nė vieno iš trijų mūšių: dvi Atletico pergalės, vienerios lygiosios. 3.50 kad derbį ir vėl laimės Atletico.

9. Per pastaruosius tris sezonus Atletico ir Real žaidė 11 kartų. Per šią susitikimų seriją buvo užfiksuotos tik vienerios lygiosios. 1.31 kad lygiųjų nebus.

8. Real įveikė Atletico ekipą bendru rezultatu 5-0 praėjusio sezono Copa del Rey turnyre, atsirevanšuodama už pralaimėjimą 2013-aisiais. 3.65 kad Real laimės nepraleidusi įvarčio. 

7. Atletico įveikė Real žvaigždyną 2-1, kai komandos susitiko pastarąjį kartą - rugsėjo mėnesį La Liga varžybose. Tame mače buvo parodyta 11 geltonų kortelių ir atlikti tik 6 smūgiai. 12.00 kad Atletico laimės 2-1.

6. Atletico laimėjo du paskutinius mačus, pelnydama 7 įvarčius ir nutraukdama trijų nelaimėtų rungtynių seriją, kuri tokia buvo ilgiausia šiame sezone. 1.75 kad Atletico nepralaimės.

Prisiminkite, kap Atletico įveikė Real ekipą 2013 m. Copa del Rey finale: 

5. Pralaimėjimas Valencia klubui 1-2 praėjusio savaitgalio La Liga ture nutraukė įspūdingą 22-iejų Real pergalių seriją, kuri tapo klubo rekordu. 2.10 kad Real vėl pajus pergalės skonį.

4. Nepaisant pralaimėjimo, Cristiano Ronaldo vis tiek pasižymėjo įvarčiu mače su Valencia. Tai jau 35 portugalo įvartis šį sezoną, tiek atstovaujant klubui, tiek šaliai. 21.00 kad šio vakaro mače Ronaldo atliks hat-tricką.

3. Rezultatyviausias Atletico žaidėjas lygoje Antoine'as Griezmannas šį sezoną yra pelnęs 11 įvarčių, įskaitant du Čempionų lygoje ir vieną Copa del Rey varžybose. 3.30 kad prancūzas įmuš į Real vartus. 

2. Mario Mandzukičius yra įmušęs 14, bet tik šešis La Liga varžybose. 6.40 kad šis puolėjas šio vakaro mače pirmasis pasižymės.

1. Velso superžvaigždė Garethas Bale'as įvarčiu pasižymėjo keturiose iš paskutinių penkerių oficialių Real rungtynių. 25 metų futbolininkas šį sezoną per rungtynes atlieka po 3,7 smūgio. 2.80 kad Bale'as įmuš į Atletico vartus.

Lažinkitės dėl Copa Del Rey rungtynių baigčių!