„Arsenal“ vs. nesvetingas Dortmundas

Trečiadienį UEFA Čempionų lygos turnyre laukia intriguojanti F grupės dvikova – Dortmundo Borussianamuose priims įpykusį LondonoArsenalklubą.

PergalėArsenalekipai būtų saldus revanšas skaudžią nesėkmę prieš dvi savaites, kai savų žiūrovų akivaizdoje anglų klubąBorussianuskriaudė 2:1.

Keturis pastaruosius kartus su komandomis Vokietijos išvykoje žaidęsArsenalbuvo nenugalimas. Pastarąjį kartąArsenalpagarsėjo kovo mėnesį, 2:0 svečiuose įveikę būsimuosius čempionus MiunchenoBayern.

Tuo tarpu Dortmundo klubas sieks pratęsti pergalių namuose seriją Čempionų lygos turnyre iki 8. Intrigą didina faktas, jogBorussiadar niekada neleido jokiam anglų futbolo klubui išsivežti pergalės Westfalenstadion”.

Keturis kartusBorussiaiškovojo pergalę, trissyk sužaidė lygiosiomis. BūtentArsenalbuvo tas klubas, kuriam vos nepavyko nutraukti šio įspūdingoBorussiapasiekimo. 2011 m. Londono ekipą nuo pergalės skyrė tik dvi minutės.

Čempionų lygos F grupės situacija (vieta, klubas, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, taškai):