Argentina vs. Vokietija: 10 esminių statistikos faktų

10. Vokietija laimėjo tris iš aštuonių pasaulio čempionato finalų, kuriuose dalyvavo. 1.63 kad vokiečiai triumfuos ketvirtą kartą.

9. Vokiečiai per pastaruosius 70 metų bent kartą pasaulio čempionato finale žaidžia kiekvieną dešimtmetį. 2.27 kad jų pergalei nereikės pratęsimo.

8. Argentina finale yra žaidusi keturis kartus, laimėjusi du. 2.30 kad ji prestižinę taurę grąžins Pietų Amerikai.

7. Iš paskutinių keturių finalų vokiečiai laimėjo vieną. 3.55 kad Argentina švęs po 90 minučių.

6. Šios rinktinės finale buvo susitikusios daugiau kartu nei bet kurios kitos šalys. 3.25 kad prireiks pratęsimo.

5.Paskutinį kartą Vokietija ir Argentina pasaulio čempionato finale žaidė 1990 metais. Vokiečiai tąsyk laimėjo 1:0. 6.75 kad tokiu pat rezultatu Europos komanda triumfuos ir šįkart.

4. Joachimo Lowo komandos niekas negali įveikti jau 17 rungtynių iš eilės. Šioje serijoje - 12 pergalių ir penkios lygiosios. 1.34 kad po 90 minučių vokiečiai pirmaus arba bus lygu.

3. Argentina šio čempionato atkrinatmosiose dar nepraleido nė vieno įvarčio. 3.10 kad neįmuš ir vokiečiai.

2. Lionelis Messi šiame čempionate turėjo 21 progą pelnyti įvartį - daugiau nei bet kuris kitas žaidėjas. Jos sąskaitoje keturi įvarčiai. 4.75 kad Messi pelnys pirmą rungtynių įvartį.

1. Thomas Mulleris gali tapti pirmuoju žaidėju, pasaulio čempionato "Golden Boot" apdovanojimą iškovojusiu du kartus iš eilės. Th.Mulleris yra pelnęs penkis įvarčius, jam reikia bent pasivyti Jamesas Rodriguezą, kuris pasižymėjo 6 kartus. 2.85 kad Th.Mulleriui pavyks įmušti bent kartą.