Argentina vs. Šveicarija: 10 esminių statistikos faktų


10. Argentina aštuntfinalio barjerą pasaulio čempionatuose įveikė triskart iš eilės, 1.21 kad padarys tai ir ketvirtą kartą.

9. Šveicarija pasaulio čempionatuose su komandomis iš Pietų Amerikos žaidė šešis kartus ir laimėjo tik kartą. Ir tai padarė šiame čempionate - mače su Ekvadoru. 6.50 kad įveiks Argentiną be pratęsimo.

8. Argentina vs. Europa: keturi iš paskutinių keturių Argentinos maču su Europos komandomis baigėsi lygiosiomis. 4.25 kad 90 minučių nugalėtojo neišaiškins.

7. Šveicarai per ankstesnes šešias tarpusavio akistatas nė karto neįveikė Argentinos. Dvejos lygiosios, keturios argentiniečių pergalės. 1.12 kad Argentina nepralaimės. 

6. Šveicarija paskutinius du pasirodymus pasaulio čempionatuose baigė būtent aštuntfinalyje. 1.21 kad į ketvirtfinalį žengs Argentina. 

 

5. Argentina pasaulio čempionato aštuntfinalyje yra suklupusi tik kartą, penkiskart šį barjerą įveikė. 2.10 kad Argentina bus priekyje jau įpusėjus rungtynėms.

4.Per pastarąsas 10 rungtynių pasaulio čempionatuose šveicarai ketveriose išsaugojo vartus sausus. 5.80 kad Argentina nesugebės įmušti.

3. Pasaulio čempionatuose Argentinos ir Šveicarijos keliai buvo susikirtę tik kartą. 1966 metais pergalę 2:0 iškovojo Argentina. 6.50 kad bus užfiksuotas analogiškas rezultatas.

2. Lionelis Messi šiame turnyre pelnė keturis įvarčius. 1.78 - jis pagrindinis kandidatas pasižymėti ir mače su Šveicarija.

1. Xherdan Shaqiri pelnė 50-ą "hat-trick'ą" pasaulio čempionatų istorijoje, kai šveicarai 3:0 nugalėjo Hondūrą. 21.00 kad šveicarų talentas ir aštuntfinalio mače pelnys ne mažiau 2 įvarčių. .