Ar liga nesutrukdys Serenai laimėti 20-ojo Grand Slam titulo?


Serena Williams turi galimybę laimėti antrąjį "Didžiojo kirčio" turnyrą šiais metais, tačiau pajėgiausiai planetos tensininkei Paryžiuje teks kovoti ne tik su varžove, bet ir su liga.

S.Williams teigia, kad gripu apsirgo dar po trečiojo "French Open" etapo mačo.

Kritinę būseną sportininkė pasiekė pusfinalio mače su Timea Bacsinszky, kurį S.Williams laimėjo 4-6, 6-3, 6-0.

S.Williams pati buvo nustebusi, kad pavyko laimėti:

"Maniau, kad pralaimėsiu. Trečiame sete nebejaučiau, kad žaidžiu, buvau išsekusi. Netikėjau, kad laimėsiu. Negaliu patikėti, kad laimėjau", - kalbėjo S.Williams.

"Apsirgau gripu po trečio etapo mačo, ir vis negerėjo. Tikiuosi, kad sunkiausią stadiją jau pasiekiau ir dabar tik gerės".

Tai ne pirmas kartas šiais metais, kai mačo metu S.Williams jautėsi blogai. Šių metų "Australian Open" finale S.Williams bėgiojo į tualetą ir atrodė rimtai apsirgusi, kol laukė atidėto mačo (dėl uždaraomo stogo) pradžios.

Antidopingo taisyklės labai riboja medikamentų vartojimą net ir ligų atveju, todėl S.Williams priversta gelbėtis arbatomis ir medumi.

S.Williams sieka 20-ojo "Didžiojo kirčio" trofėjaus karjeroje. Rekordinis titulų skaičius prilkauso legendinei Steffi Graf, kuri yra laimėjusi 22 "Didžiojo kirčio" turnyrus.

S.Williams taip pat gali tapti pirmąja tenisininke nuo 2001 metų, kuriai pavyko laimėti pirmuosius du metų "Didžiojo kirčio" turnyrus. Prieš 14 metų tai pavyko padaryti Jennifer Capriati.

Finale S.Williams laukia akistata su 13-ąja pasaulio rakete, čeke Lucie Šafaržova.

Iki šiol visas 8 tarpusavio dvikovas laimėjo S.Williams, tačiau šįkart ne paskutinį vaidmenį atliks ir amerikietę užklupusi liga.

Be to, L.Šafaržova bus itin motyvuota. Ji tapo pirmąja Čekijos tenisininke, iškopusia į "French Open" finalą nuo 1981 metų, kai tai padarė Hana Mandlikova. L.Šafaržova tuomet net gimusi nebuvo.