Anglų fiasko: specialistų reakcijos po pralaimėjimo Urugvajui


 

 Anglai pirmą kartą istorijoje pralaimėjo pirmus du pasaulio čempionato mačus. Per paskutines trejas rungtynes pasaulio čempionatuose praleido 8 įvarčius – tiek pat, kiek per 14 mačų prieš tai kartu sudėjus. Uurgvajui užteko dukart pataikyti į vartų plotą ir krito du įvarčiai.

Po pralaimėjimų 1:2 italams ir urugvajiečiams Anglijos viltys žaisti kitame etape pakibo ant plauko. Dabar anglai ne tik patys turi įveikti Kosta Riką, bet ir laukti dviejų italų pergalių.

 

1.50 kad italai įveiks Kostą Riką

2.60 kad italai laimir prieš Urugvajų

1.60 kad anglai įveiks Kosta Riką

Kombinuotas statymas: 6.24

 

Futbolo specialistai neteisina Anglijos rinktinės ir konstatuoja – kaip žaidi, toks ir rezultatas.

„Anglų gynyba buvo kaip reta menkavertė, o lyderio trūkumas plika akimi matomas“, rašo Soccerly.com. Rooney, Sturridge'as ir Sterlingas atrodė pavojingi, tačiau aikštės vidurys nuvylė labiausiai“.

„Antras rungtynes iš eilės Gerrardas ir Hendersonas nesukūrė nieko. Be to, abi Urugvajaus atakos, pasibaigusios įvarčiais, prasidėjo nuo dviejų Gerrardo klaidų. Anglijai labai trūksta Terry, kuris gali būti lyderiu, koks Gerrardas niekada nebuvo“.

„Nepatikima, neorganizuota, nesandari ir neveiksminga – tokia yra anglų gynyba su Bainesu, Cahillu, Jagielka ir Johnsonu“, pastebi „USA Today“, ir priduria, kad Rossas Barkleytiesiog privalo žaisti starto sudėtyje.

„Gynyba buvo košmariška. Ypač epizode, kai buvo pelnytas antrasis įvartis. Man tai priminė moksleivių futbolo lygio gynybą, kai vartininkas paliekamas sušaudyti ir žiūrima, kaip viskas bus. Taip negalima“, komentavo buvęs Anglijos rinktinės gynėjas Rio Ferdinandas.

„Liūdniausia, kad po rungtynių su Italija žaidimo kokybės prasme buvo žengtas žingsnis atgal“, - teigė R.Ferdinandas.

Kitas buvęs rinktinės žaidėjas Chrisas Waddle siūlo susitaikyti: Anglija nėra tokia gera, kad būtų verta žaisti kitame etape: „Niekas per ketverius metus nepasikeitė. Manau, nesame pakankamai geri ir tiek. Negali prikišti – žaidėjai stengėsi, tačiau Urugvajus laimėjo pelnytai“.

„Kai reikalai pasitaisė ir rezultatas tapo 1:1, reikėjo šaltų galvų, reikėjo nusiraminti, bet niekas neprisiėmė lyderio rolės ir nepasakė „dabar žaidžiame taip ir taip“, – kalbėjo Ch.Wadle'as.

„Apart Rooney įvarčio, kuris jam buvo pirmasis pasaulio čempionatuose, nemačiau daugiau nieko pozityvaus žaidime. Ypač kalbant apie gynybą. Jei Suarezas mato Jagielkos marškinėlių numerį, esantį ant nugaro – tai yra didelė bėda, nes tai reiškia, kad Jagielka nemato Suarezo“, – įžvalgomis dalinosi legendinis Alanas Sheareris.

Anglų gynėjai blogai išsirenka pozicijas ir visiškai nekomunikuoja tarpusavy. Neįtikėtina, kad taip žaidžia tokie patyrę žaidėjai“, – pastebėjo olandas Clarence'as Seedorfas.