Anglijos Premier lygos sezonas: 7 patarimai lažintis


1. Chelsea laimės Premier lygą 2.85

Sunku prognozuoti būsimo sezono laimėtoją, kadangi tiek Manchester City, tiek Arsenal, tiek Chelsea per vasarą susistiprino, bet, panašu, kad šįkart ateina Chelsea eilė. Jose Mourinho nepadarė beveik jokių pakeitimų sudėtyje, kai pernai perėmė komandos vairą iš Rafa Benitezo, bet vistiek buvo arti to, kad laimėtų titulą. Dabar portugalas turėjo galimybę atlikti daugiau manverų, kad Chelsea taptų dar solidesne jėga, ir tai nutiko.

 

2. Romelu Lukaku bus rezultatyviausias lygos žaidėjas 21.00

Lukaku praėjusį sezoną įsūdė 15 įvarčių žaisdamas po traumos ir žaisdamas komandoje, prie kurios, atrodė, tik trumpam prisijungė. Dabar į Everton jis atvyksta jau prisitaikęs prie komandos ir Roberto Martinezo braižo. Everton sulaužė klubo rekordą, įsigydamas Lukaku visam laikui, ir belgas Martinezui už pasitikėjimą atsilygins krūva įvarčių.

 

3. Manchester City pelnys daugiausia įvarčių 2.40

City praėjusį sezoną pelnė 102 įvarčius. Vienu daugiau nei Liverpool, o trečioje vietoje pagal rezultatyvumą likusi Chelsea sukrapštė tik 71 įvartį. Luisą Suarezą praradęs Liverpool gali pamiršti apie 100 įvarčių. Ir sunku tikėtis, kad Chelsea per vieną vasarą pasikeis taip, kad įmuštų net 30 įvarčių daugiau. Netgi su Diego Costa. City puolimo arsenalas nė kiek nepasikeitęs, tad kodėl jų įvarčių mušimo tempai turėtų sumažėti?

 

 

4. Manchester United sezoną baigs ketvertuke 1.40

Louisas van Gaalas yra geriausias treneris, kokį po košmariško sezono Manchester United galėjo gauti. Tarkime, kad Manchester City, Arsenal ir Chelsea greičiausiai dalinsis vietas pirmajame trejete. Pagrindiniais kandidatais į ketvirtąją poziciją lieka Manchester United, Liverpool ir Everton. Liverpool ekipai teks rūpintis ir kovomis Čempionų lygoje, be to, be Suarezo ši komanda bus silpnesnė. Everton augina raumenis su kiekvienu sezonu, bet dar nesubrendo ketvertukui, o Tottenham tiesiog neatrodo pasiruošęs iššūkiui kovoti dėl Top-4. Tai bus sezonas, kai Manchester United grįš į Čempionų lygą.

 

5. Southampton bus išmestas į žemesnį divizioną 4.50

Burnley greičiausiai neišvengs savo likimo - grįžimo į Championship pirmenybes. QPR, Aston Villa ir West Brom - kiti trys stiprūs kandidatai palikti Premier lygą. Bet prie jų dar drąsiai galima priskirti Southampton. Rickie Lambert ir Adam Lallana praėjusį sezoną kartu pelnė 22 iš 54 Southampton įvarčių Premier lygoje, o Luke'as Shaw, Dejanas Lovrenas ir Calumas Chambersas taip pat užėmė kertines roles komandos žaidime, leidusias komandai praleisti mažiau įvarčių nei Liverpool, Manchester United ir Tottenham. Dabar jų nėra, komandą treniruos treneris, kuris dar nėra dirbęs Premier lygoje, taigi Southampton laukia vienas vienintelis kelias - žemyn. 

 

6. Edenas Hazard'as bus pripažintas geriausiu lygos žaidėju 6.00

Tik Luisas Suarezas sutrukdė Hazard'ui apdovanojimą nugvelbti praėjusį sezoną. Nesunku įžvelgti, koks belgas svarbus Chelsea ekipai. Jo pasirodymai beveik visuomet nulemdavo Chelsea rezultatus sezono pabaigoje, ir turint omeny tai, kad vilkėdamas Chelsea marškinėlius jis žaidžia tik geriau ir geriau - tai labai realus kandidatas į geriausio lygos žaidėjo vardą ateinantį sezoną. 

 

7. Jose Mourinho bus pirmasis treneris, išvarytas iš stadiono 7.00

Mourinho mėgsta kažką užsipulti ir dažnai tai daro. Bet kurį iš keturių teisėjų, žurnalistus ir kone kiekvieną, kuris su juo nesutinka. Alanas Pardew taip pat yra iš tų, kurių šiame lažybų kontekste nereikėtų pamiršti, tačiau Chelsea strategas yra tas, kurio emocijos turėtų sprogti greičiausiai.

Anglijos Premier lygos lažybos!