Anglijos Premier lygos savaitgalis – skaičių veidrodyje

Manchester United pakilo į pirmą Anglijos Premier lygos vietą. Štai dar virtinė įdomių dalykų, nutikusių Priemier lygoje praėjusį savaitgalį:

-3.1:4 yra didžiausias Manchester City pralaimėjimas nuo 2011 metų balandžio, kai 0:3 nusileido Liverpool.

-2. Chelsea panaikino dviejų įvarčių deficitą ir išsigelbėjo nuo pralaimėjimo pirmą kartą nuo 2007 metų gruodžio 26 dienos, kai 4:4 sužaidė su Aston Villa. Iki šeštadienio mačo Chelsea buvo pralaimėjusi 24 mačus iš eilės, kuriuose atsilikinėjo -2 įvarčiais.

0.Watford yra vienintelė komanda, šį sezoną per pirmąjį kėlinį dar nepraleidusi nė vieno įvarčio.

0.65.Danielio Sturridge'o įvarčių Premier lygoje vidurkis yra didžiausias Liverpool klubo istorijoje – 0,65 per rungtynes.

1:06.Liverpool mače su Aston Villa į priekį išsiveržė sužaidus vos 1 minutę ir 6 sekundes. Pasižymėjo Jamesas Milneris. Tai greičiausias įvartis šiame Premier lygos sezone.

3.Alexis Sanchezas yra pirmas žaidėjas istorijoje, kuriam pavyko atlikti hat-trick'ąAnglijos Premier, Italijose Serie A ir Ispanijos La Liga pirmenybėse. Be to, tai aštuntas Pietų Amerikos futbolininkas, pasižymėjęs hat-trick'u Premier lygoje.

4.Danielis Sturridge'as mušė įvarčius visose keturiose pastarosiose rungtynėse su Aston Villa.

5. Jose Mourinho dar niekada nėra laimėjęs Premier lygos rungtynių St. James Park stadione (D2 L3). Vienintelis kitas Premier lygos stadionas, kuriame portugalas taip ir nelaimjo, yra Emirates (D3).

8.Aštuoniose Liverpool ir Aston Villa akistatose iš eilės komanda šeimininkė nebuvo pasiekusi pergalės. Liverpool šią seriją nutraukė.

12.Theo Walcottas per paskutines 13 rungtynių, kai pasirodė startinėje Arsenal sudėtyje, pelnė 12 įvarčių.

28. Crystal Palace išvykos rungtynėse 2015 metais iškovojo 28 taškus – jokiai kitai komandai nepavyko iškovoti daugiau (Arsenal taip pat 28).

35. Šeštadienį Premier lygoje buvo įmušti 35 įvarčiai. Tai septinta rezultatyviausia diena Premier lygos istorijoje. 1993 metų gegužės 8 dieną per 9 rungtynes buvo pelnyti 47 įvarčiai.

53. Keturis įvarčius į Man City vartus Tottenham pasiuntė pirmą kartą per 53 metus (pastarąjį artą – 4:2 1962 metais).

80 %. Odion Ighalo pelnė keturis iš penkių Watford įvarčių šį sezoną.

171.Dabar tik du žaidėjai yra pelnę daugiau įvarčių, atstovaudami Manchester United, nei Wayne'as Rooney (171). Tai Bobby Charltonas (199) ir Jackas Rowley (182).

748.Tiek minučių, įskaitant visus turnyrus, Harry Kane'as niekaip negalėjo įmušti įvarčio, vilkėdamas Tottenham marškinėlius. Įvarčių badas truko 12 valandų ir 28 minutes.