Anglijos futbolo čempionatas: įdomūs faktai


Anglijoje futbolininkai ne patys švenčia, o kuria šventes kitiems. Gruodžio mėnesį „Premier“ lygoje bus sužaisti net šeši turai, o pirmasis (14-as čempionate) vyks jau šį antradienį ir trečiadienį.

Londono „Arsenal“ (1) – „Hull City“ (10)

„Arsenal“ prieš „Hull City“ laimėjo 4 kartus iš eilės, skaičiuojant visus turnyrus. Maža to, „Tigrai“ iš paskutinių 6 išvykų „Premier“ lygoje namo parsivežė 5 pralaimėjimus.

Sunderland“ (19) – Londono „Chelsea“ (2)

Iš paskutinių 17-os tarpusavio susitikimų „Chelsea“ prieš „Sunderland“ yra laimėjusi net 16. Maža to, net 14 kartų per tuos 17 mačų „Chelsea“ mušė bent 2 įvarčius.

West Bromwich Albion“ (12) – „Manchester City“ (3)

Žaisdamas su „West Bromwich Albion“ ekipa „Manchester City“ įvarčio nepraleido 5 kartus iš paskutinių 6 mačų. Be to, 12 kartų iš 15-os „Premier“ lygoje mušė bent po 2 įvarčius.

Liverpool“ (4) – „Norwich“ (14)

„Liverpool“ namuose laimėjo 6 iš 7-ių paskutinių „Premier“ lygos mačų namuose, o pastaruosius 3 kartus – mušė bent 3 įvarčius.

Manchester United“ (8) – Liverpulio „Everton“ (5)

„Manchester United“ šalies čempionate nepralaimi 7 mačų iš eilės, „Everton“ – 6-ių. Maža to, iš paskutininių šešių tarpusavio mačų „Manchester United“ namuose 5 kartus nepraleido nė vieno įvarčio.

Swansea“ (13) – „Newcastle United“ (6)

„Newcastle United“ laimėjo 4 paskutinius mačus „Premier“ lygoje. „Swansea“ iš paskutinių 5-ių – tik vieną.

Southampton“ (7) – Birmingamo „Aston Villa“ (11)

Savų žiūrovų akivaizdoje „Southampton“ laimėjo 4 kartus iš eilės. Kita vertus, „Aston Villa“ tiek pat laiko nepralaimi.

Londono „Fulham“ (18) – Londono „Tottenham“ (9)

„Fulham“ pralaimėjo 5 mačus iš eilės, o namuose – 8-is iš paskutinių 10-ies. Maža to, per paskutinius 5 mačus „Fulham“ gynyba praleisdavo bent po 2 įvarčius.

Crystal Palace“ (20 vieta) – Londono „West Ham United“ (15)

Lygiosios? „Crystal Palace“ iš paskutinių 10 mačų šalies čempionate laimėjo vos vieną, o „West Ham“ iš paskutinių 11-os išvykų pergale džiaugėsi taip pat tik kartą.

Stoke City“ (16) – „Cardiff“ (17)

Tai bus 7-as „Cardiff“ bandymas nugalėti „Stoke City“. Pastarasis iš paskutinių 10-ies mačų Anglijos čempionate laimėjo tik sykį.