Anglai sieks pirmos pergalės prieš prancūzus per 19 metų

Anglijos futbolo rinktinė kamuolį kontroliavo vos 38 proc. laiko ir 0:2 pralaimėjo draugiškas rungtynes ispanams, kurie žaidė namuose.

Rungtynes, kuriose Wayne'as Rooney aikštėje pasirodė tik 73 minutę ir kuriose įvarčius ispanai mušė taip pat vėlai – 72 ir 84 minutėmis.

Tai nutiko prieš 4 dienas ir iki viešnagės Alikantėje anglai nebuvo pralaimėję 15 rungtynių iš eilės.

Nuo 2014 metų birželio, kai Luisas Suarezas dukart nuginklavo Joe Hartą pasaulio čempionate Brazilijoje.

Šįvakar Wembley stadione anglai jėgas pasitikrins su Prancūzijos rinktine, kuriai dėl kelialapio į 2016 metų Europos čempionatą kovoti nereikėjo.

Prancūzai nuo rugsėjo mėnesio laimėjo visas penkias kontrolines rungtynes, įmušdami 11 ir praleisdami 3 įvarčius.

Arsenal puolėjas Olivier Giroud pelnė 3 įvarčius per paskutinius du prancūzų mačus - visus per pirmąjį kėlinį.

Ši Anglijos rinktinės karta dar niekada nėra iškovojusi pergalės prieš prancūzus.

Paslutinį kartą anglai pergalę tarpusavio mače šventė tik 1997 metais. Nuo tada 4 kartus pralaimėjo, dukart susitikimai baigėsi lygiosiomis.

Pastarąjį kartą Anglija ir Prancūzija buvo susitikusios 2012 metų Europos čempionate. Mačas grupės varžybose baigėsi lygiosiomis 1:1.