AC Milan vs. Roma: 10 esminių statistikos faktų


Nuo sausio vidurio iki kovo vidurio Roma laimėjo vos vieną lygos mačą iš dešimties, ir tai eliminavo iš kovos dėl Serie A titulo. Su 64 taškais Roma yra antra, tašku lenkdama Lazio ekipą – tai šiuo metu yra įdomiausia intriga Italijos lygoje. Abi Romos ekipos kovoja dėl tiesioginio kelialapio į Čempionų lygą.

Šiandieninis Roma varžovas – AC Milan klubas – su 43 taškais yra 11-tas. Štai 10 statistikos faktų apie AC Milan ir Roma dvikovą Milane:

 

1. Roma iš paskutinių 9 išvykos rungtynių laimėjo vos 3.

 

2. Kita vertus, per paskutines 12-lika išvykos rungtynių Roma tik kartą aikštę paliko neįmušusi įvarčio.

 

3. AC Milan bandys nutraukti 3 pralaimėjimų ir 5 nelaimėtų lygos rungtynių seriją.

 

4. Per pastarąsias dvejas rungtynes Milan pelnė 1 ir praleido 6 įvarčius.

 

5. Per pastaruosius penkis lygos mačus Milan nepelnė nė vieno įvarčio pirmajame kėlinyje

 

6. Paskutinio AC Milan įvarčio autorius, prancūzų gynėjas Phillipe Mexes septynis sezonu gynė Roma garbę. Nuo tada, kai persikėlė į Milaną, Ph.Mexes šešis kartus stojo į akistatą su buvusia komanda. Iš šių šešių mačų Milan laimėjo vos vieną – patį pirmąjį. Taigi Ph.Mexes prieš Roma nelaimi jau penkių rungtynių iš eilės (iš viso: W1D3L2).

 

7. Tai atspindi ir bendrą tarpusavio mačų statistiką: AC Milan nelaimi prieš Roma jau penkių mačų iš eilės. Paskutinė pergalė (2:1) pasiekta 2012 metų kovą.

 

8. Kita vertus, paskutinės dvi akistatos Milane baigėsi lygiosiomis (0:0 ir 2:2). Roma Milane nelaimėjo nuo 2010 metų gruodžio.

 

9. Seydou Doumbia ir Alessandro Florenzi mušė po įvartį abiejuose pastaruosiuose Roma mačuose (pergalė 3:0 prieš Sassuolo ir 2:0 prieš Genoa). Miralemas Pjaničius taip pat kartą pasižymėjo mače su Sassuolo.

 

10. Roma sausus vartus išsaugojo trijuose iš paskutinių keturių tarpusavio mačų.