AC Milan vs. Inter: 10 esminių statistikos faktų

Italijos Serie A pirmenybėse sekmadienio vakarą – Milano derbis.

1. Septintoje vietoje žengiančio AC Milan sąskaitoje 17 taškų (W4, D5, L2). Inter turi vienu mažiau ir užima 9 poziciją (W4, D4, L3).

2. AC Milan Serie A lygoje nelaimi jau keturių rungtynių iš eilės, trys iš šių mačų baigėsi lygiosiomis. Inter lapkritį taip pat dar be pergalių – vienas pralaimėjimas, dvejos lygiosios. 3.20 kad ir vėl nelaimės nė viena komanda.

3. AC Milan per 11 rungtynių praleido 16 įvarčių, ir tik viename mače išsaugojo vartus sausus. 1.30 kad AC Milan praleis bent vieną įvartį.

4. Keturis iš paskutinių šešių praleistų įvarčių AC Milan praleido pirmajame kėlinyje. 2.10 kad Inter įmuš iki pertraukos.

5. Po to, kai rugsėjo vidury sutriuškino Sassuolo rezultatu 7:0, Inter nė karto per rungtynes nepelnė daugiau 2 įvarčių. Tai 13 mačų iš eilės. 14.00 kad Inter laimės rungtynes rezultatu 2:0.

6. Paskutines tarpusavio rungtynes AC Milan laimėjo 1:0, tačiau tai vienintelė AC Milan pergalė per pastaruosius šešis derbius.

7. Iš Chelsea atvykęs Fernando Torresas AC Milan ekipoje sužaidė 10 rungtynių, bet pelnė vos vieną įvartį. Tai padarė antrame mače, tad jau aštuonias rungtynes iš eilės ispanas negali įmušti.

8. Iš paskutinių 20 rungtynių, kuriose Fernando Torresas pelnė įvartį, ispano komanda laimėjo 15 susitikimų, trys mačai baigėsi lygiosiomis. 3.05 kad Torresas nutrauks įvarčių badą.

9. 21-erių Inter puolėjas Mauro Icardi per paskutinius keturis Serie A mačus pelnė 4 įvarčius. 6.00 kad Icardi pelnys pirmą rungtynių įvartį.

10. Inter laimėjo visus keturis mačus, kuriuose bent vieną įvartį mušė iš Soupthampton atvykęs Dani Osvaldo, tačiau šis puolėjas nebemuša nuo rugsėjo pabaigos. 3.35 kad Osvaldo pagaliau įmuš.