9 gynėjai, kurie būti FIFA rinktinėje labiau verti nei Davidas Luizas


Visi apie tai kalbėjo, tačiau galiausiai nubalsavo taip, kad sveiku protu sunku paaiškinti.

Sprendimas įtraukti Davidą Luizą į simbolinę 2014 metų FIFA rinktinę yra tiek pat nevykęs kiek Manchester United sprendimas treneriu paskirti Davidą Moyesą ar Liverpool sprendimas įsigyti Mario Balotelli.

Nėra tame jokios logikos, tad pateikiame 9 gynėjus, kurie labiau verti būti rinktinėje šalia Sergio Ramoso, Thiago Silvos ir Philippo Lahmo:

 

Diego Godinas – Madrido Atletico & Urugvajus

FBL-EUR-C1-ATLETICO-MALMO : News Photo

Po to, kai pelnė įvartį, kuris garantavo Madrido Atletico klubui Ispanijos čempionų titulą... Po to, kai pelnė įvartį, kuris vos neatnešė Atletico klubui Čempionų lygos trofėjaus... Ir po daugybės tiesiog nuostabių pasirodymų - tiesiog šokiruojanti žinia, kad Diego Godinas nepateko į simbolinę metų komandą. Net nepateko tarp 23 geriausių žaidėjų Ballon d’Or rinkimuose. Šis žmogus privalėjo būti aukščiau Davido Luizo.

 

Matsas Hummelsas – Dortmundo Borussia & Vokietija

Matsas Hummelsas su Borussia žaidžia tiesiog siaubingą sezoną Bundeslygoje kol kas, tačiau 2014-ieji šiam gynėjui visuomet išliks metais, kuriais jis laimėjo pasaulio čempiono titulą.

Jis buvo kertinė Vokietijos rinktinės sudedamoji dalis, ir tikrai vertas įvertinimo. 

 

Vincentas Kompany – Manchester City & Belgija

Manchester City v West Ham United - Premier League : News Photo

Problemos dėl traumų nesutrukdė Vincentui Kompany nuvesti Man City iki antro Anglijos čempionų titulo per trejus metus. Kompany yra simbolis visko, ką šis klubas pasiekė per pastaruosius metus. Stiprus, retos intuicijos belgas yra vienas geriausių gynėjų šiuolaikiniame futbole, kurio pečiai - City sėkmės pamatas.

 

Raphaelis Varane – Madrido Real & Prancūzija

Atrodo, likimas jam lėmė tapti vienu geriausių vidurio gynėjų pasaulyje, ir anksti tai supratęs Madrido Real klubas suskubo 2011 metais jį persivilioti iš Lens ekipos. Jam dar 21-eri, tačiau jau papildė savo CV pergale Čempionų lygos finale. Panašu, kad ateitis jo laukia labai šviesi.

 

Johnas Terry – Londono Chelsea

FBL-ENG-PR-CHELSEA-NEWCASTLE : News Photo

Baigęs karjerą rinktinėje, 2014 metais Johnas Terry galėjo susikoncentruoti į klubinį futbolą, ir jam tai puikiai pavyko. Daugelio jau buvo nurašytas, tačiau, pirmiausia ko gero Jose Mourinho dėka, grįžo į rimtą, kuriame Chelsea veteraną buvome įpratę matyti. Jis vis dar nepakeičiamas Chelsea ekipoje, kuri iš 2015 tikisi dar didesnės sėkmės.

 

Mehdi Benatia – Miuncheno Bayern & Marokas

Su Maroku į pasaulio futbolo čempionatą nekeliavo, tačiau 2014 metais Mehdi Benatia išsiskyrė sublizgėjęs Roma klube ir to dėka atsidūręs Miuncheno Bayern gretose. Vokietijoje jis lengvai pritapo ir toliau daro viską, kad taptų geriausiu vidurio gynėju Europoje. 

 

Javieras Mascherano – Barcelona & Argentina

FBL-EUR-C1-BARCELONA-PSG : News Photo

Javier Mascherano, be abejo, yra efektyvesnis žaisdamas atraminiu saugu, tačiau ir žaisdamas gynėju gali nuveikti kur kas daugiau nei tik skirsyti kamuolį komandos draugams. Tiek žaisdamas rinktinėje, tiek klube.

Ir jei net nesutinkame su Roy'um Hodgsonu, kad buvęs Liverpool ir West Ham žmogus šiuo metu yra geriausias futbolininkas pasaulyje, būti simbolinėje vienuolikėje jis labiau vertas nei Davidas Luizas.

 

Ezequielis Garay – Sankt Peterburgo Zenit & Argentina

Dar viena svarbi Argentinos rinktinės sudedamoji dalis pasaulio čempionate. Savo žaidimu Brazilijoje Ezequiel Garay nusipelnė pelningo perėjimo iš Benfica į Sankt Peterburgo Zenit klubą. Belieka tikėtis, kad šis futbolininkas greitai grįš į Vakarų Europą, ir daugiau žmonių galės įsitikinti, ko jo talentas išties vertas.

 

Giorgio Chiellini – Turino Juventus & Italija

Italy v Croatia - EURO 2016 Qualifier : News Photo

Pasižymėjo ne tik tuo, kad tapo Luiso Suarezo užkandžiu. Juventus ekipoje šis gynėjas žaidžia jau 10 metų, tačiau atrodo, kad darosi vis geresnis ir geresnis. Trečias iš eilės Serie A čempiono titulas turėjo užgalistyti nuoskaudas po nesėkmingo pasaulio čempionato.