9 geriausi Fernando Torreso įvarčiai


Fernando Torresas turėtų būti geras puolėjas. Buvo toks. Tikrai buvo.

Dabar jis grįžta ten, kur iškilo - į Madrido Atletico. Ta proga prisiminkime svarbiausius įvarčius, kuriuos pelnė nr. 9.

Tai tikrai jis, patikėkite.

 

prieš Real Betis, 02/11/2003

Kai žaidė Atletico gretose, Torresas buvo jaunas komandos kapitonas, kuriam po kojomis - visas pasaulis. kad savo kojose turėjo talento, įrodo ir šis įvartis į Betis vartus.

 

prieš Marseille, 11/12/2007

Gyvnk ar mirk pobūdžio Čempionų lygos mače Marselyje. Torresas susitvarkė su visa varžovų gynyba, išvesdamas Liverpool į priekį 2-0.  Galiausiai laimėjo 4-0. Torresui tai buvo pirmas sezonas Anglijoje. 

 

prieš Middlesbrough, 12/01/2008

Tiesą sakant, Torresas per pirmąjį savo sezoną Liverpool ekipoje pelnė 33 įvarčius, ir šis ko gero pats gražiausias.  Perėmė kamuolį, spėjo netgi paslysti ir neatremiamu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus.

 

prieš Arsenal, 08/04/2008

Dramatiškame Čempionų lygos ketvirtfinalio mače Anfielde, juvelyriškas Torreso judesys ir įvartis išvedė Liverpool į priekį 2-1 (video 1:57 min.). Galiausiai Liverpool laimėjo 4-2.

 

prieš Vokietiją, 29/06/2008

Smūgis, kuris lėmė ispanų pergalę prieš vokiečius 2008 metų Europos čempionato finale. Įvartis, įžiebęs auksinio ispanų futbolo amžiaus, kuris galbūt niekada daugiau nepasikartos, pradžią,

 

prieš Blackburn, 11/04/2009

Ko gero geriausias Torreso įvartį Liverpulyje... Suvaldęs kamuolį po ilgo Jamie Carragherio perdavimo, Torresas jį pasiuntė į patį vartų kamputį. 

 

prieš Sunderland, 28/03/2010

Lygiai po metų Torresas vėl sublizgėjo panašiai įspūdingu įvarčiu, išvesdamas Liverpool komandą į priekį mače su Sunderland. Sunku patikėti, kad tai tas pats Torresas?

 

prieš Chelsea, 07/11/2010

Roy'aus Hodgsono vadovaujamas Liverpool nežaidė akiai itin malonaus futbolo, tačiau du Torreso įvarčiai padėjo įveikti Chelsea ekipą Anfielde. Toks ispano "poelgis" neatbaidė mėlynųjų nuo ketinimų įsigyti šį puolėją.

 

prieš Barcelona, 24/04/2012

Šis įvartis galbūt labiausiai įsiminė dėl gary Neville'o komentaro, tačiau svarbus buvo ir tuo, kad bent kuriam laikui nutildė kritiką, nukreiptą į Torresą.

Pabėgęs į priekį ir išmaudęs Victorą Valdesą, Torresas atvėrė Chelsea ekipai duris į Čempionų lygos finalą. Ten taip pat suvaidino svarbų vaidmenį.