7 dalykai, kuriuos Schweinsteigeris atneša Manchester United klubui


Patirtis

Už kelių savaičių jam bus 31-eri, per savo 14 metų karjerą jis matė ir nuveikė neįtikėtinai daug, žaisdamas sėkmingose komandose tiek klubiniame, tiek tarptautiniame futbole.  

Mėsgtama sakyti, kad tokio lygio patirties nenupirksi už jokius pinigus, tačiau United tai padarė. Įsigijo žaidėją, kurio Old Traforde negąsdins jokie iššūkiai.

 

Autoritetas

Chelsea's British midfielder and captain : News Photo

Premier lyga šią vasarą prarado keletą tikrų saugų linijos ikonų, tokių kaip Stevenas Gerrardas ar Frankas Lampardas, tad Schweinsteigerio atvykimas kažkiek kompensuos šias netektis. Vokietis, neabejotinai, bus autoritetas kone visiems tiesioginiams oponenetams aikštėje, ir tai yra tipas žaidėjo, kokio Manchester United ekipai trūko nuo Alexo Fergusono pasitraukimo iš trenerio pareigų. 

 

Įvarčiai

Per 500 rungtynių Miuncheno Bayern ekipoje Schweinsteigeris pelnė 67 įvarčius. Neįtikėtinai įspūdingas rodiklis tokios pozicijos žaidėjui. Atstovaudamas rinktinei per 111 rungtynių pasižymėjo 23 kartus.

 

Rezervas

Kai Michaelas Carrickas beveik visam praėjusiam sezonui iškrito dėl traumos, United iš esmės neturėjo žaidėjo, kuris užkamšytų atsiradusią spragą. Daley Blindas nesugebėjo atstoti M.Carricko ir geriau jautėsi kitose pozicijose.

Įsigydami Schweinsteigerį ir Morganą Schneiderliną United smarkiai sustiprino vidurio saugų liniją, ir net Carrickas dabar negali būti tikras dėl vietos starto sudėty. 

 

Laimėtojo mentalitetas

Germany v Argentina: 2014 FIFA World Cup Brazil Final : News Photo

Aštuoni Bundeslygos titulai, septynios Vokietijos taurės, Čempionų lyga ir pasaulio čempionatas. Visai neblogas CV, ar ne?

Schweinsteigeris yra serijinis laimėtojas, o Louisas van Gaalas tikisi, kad vokiečio aura paveiks ir trofėjų badą išgyvenantį United klubą. Raudoniesiems velniams reikia įkvėpimo, kad pavytų komandas, kurios 2014-15 m. sezone finišavo aukščiau.

 

Kieta kova

Daug kas pripažįsta, kad nuo tada, kai United paliko Roy'us Keane'as, o Paulas Scholesas paseno, United vidurio saugų grandis ženkliai suminkštėjo ir tokia išliko iki šių dienų. Schweinsteigeris yra kietas. Jis priima iššūkius ir nebijo kišti kojos ten, kur gali skaudėti. United reikia agresyvumo, ypač jei nori prilygti Jose Mourinho Chelsea.

 

Pajamos

Komandos sirgaliai turės naujus marškinėlius, kuriuos galės graibstyti. Žinoma, kartu su Schneiderlino marškinėliais.