6 geriausi lažybų pasiūlymai antradienio Premier lygai


Burnley vs. Newcastle: Danny Ingsas pelnys įvartį – 2.85

Ar Burnley išsuko iš kelio? Kur posūkis juos nuves? Į dar vieną akligatvį?

Abejonės dėl šios komandos galimybių išlikti Premier lygoje niekur nedingo, tačiau iš paskutinių galimų 9 taškų buvo iškovoti septyni, ir tai bent kuriam laikui nutildė kritikus.

Puolėjas Danny Ingsas yra kertinis žmogus šiame Burnley pakilime, pelnęs tris įvarčius per paskutinius du mačus. Newcastle atvyks po pralaimėjimo West Ham vienuolikei ir be vartininko Timo Krulo, tad Ingsas ir Burnley svečiams gali priminti, kas tai per jausmas pralaimėti dukart iš eilės.

 

Leicester vs. Liverpool: bus pelnyta daugiau nei 2,5 įvarčio – 1.85

Queens Park Rangers v Liverpool - Premier League : News Photo

Tikėtis, kad Liverpool nepraleis įvarčio du mačus iš eilės - tai tas pat, kas kiaulei tikrintis, ar nedygsta sparnai. Netgi turnyro lentelės dugne žengiantis Leicester turi visus šansus pramušti Simono Mignolet vartus.

Praėjusiame ture Leicester 2:3 pralaimėjo Queens Park Rangers, ir šiame mače buvo atliktas net 51 smūgis. Pirmą kartą tiek daug nuo 2006-07 metų sezono. Didelė pagunda lažintis, kad atsigaunantis Liverpool laimės rungtynes, nors įmušti sugebės abi komanos.

 

Manchester United vs. Stoke: Wayne'as Rooney pelnys įvartį – 2.12

Rooney per paskutinius keturis mačus, žaidžiant tiek už klubą, tiek už rinktinę, pelnė 5 įvarčius. Per paskutinius du mačus su Stoke pasižymėjo 3 kartus. Nenuostabu, kad Louisas van Gaalas pastaruoju metu tik giria Rooney.

Tiesa, olandas kiek nuogastavo dėl Rooney fizinės būklės ir nuovargio, tačiau United puolėjas mačui su Stoke bus pasiruošęs.

 

 

Swansea vs. QPR: įmuš abi komandos – 1.85

Swansea City v Crystal Palace - Premier League : News Photo

Šešiose iš paskutinių aštuonių Swansea rungtynių įvarčius mušė abi komandos, o rungtynės su Leicester parodė, kad QPR taip pat mėgsta atvirą futbolą.

Tiek Wilfriedas Bony, tiek Charlie Austinas yra puikioje formoje, tad pavojaus galima tikėtis prie abiejų vartų.

 

Crystal Palace vs. Aston Villa: Aston Villa įmuš pirmoji – 2.28

Palace ekipa pirmoji praleidžia įvartį jau keturiuose mačuose iš eilės. O Villa pirmoji įmušė trijuose iš keturių paskutinių savo mačų.

Kartais lažybų logika būna tokia paprasta, kaip kad šiuo atveju.

 

West Brom vs. West Ham: West Ham laimės rungtynes – 3.05

West Ham United v Aston Villa - Premier League : News Photo

Alanas Irvine'as, vadovaudamas West Bromwich Albion ekipai, kol kas laimėjo tik vienerias namų rungtynes. Panašu, kad gruodis škotui - lemtingas mėnuo. O West Ham sportinė forma (pergalė prieš Newcastle) grasina, kad gruodžio pradžia Irvine'ui nebus sėkminga.

Enneras Valencia grįžo į treniruotes po traumos, tačiau Samo Allardyce'o komandai dar svarbesnis Winstono Reido sugrįžimas po diskvalifikacijos. Tikra uola centro gynybos pozicijoje, ant kurios galima drąsiai statyti pergalės pamatus.