5 puolėjai, kurie galėtų nutraukti Liverpool įvarčių badą


Luisas Suarezas išvyko, Danielis Sturridge'as vis dar traumuotas, loterija su Mario Balotelli nepasiteisino, Rickie Lambertas yra Rickie Lambertas, o Fabio Borini kažkur užsimetė už sofos... Taip Liverpool atsidūrė įvarčių mušimo krizėje.

Po paskutinių nulinių lygiųjų su Sunderland galima skaičiuoti: Liverpool per 8 namų rungtynes šį sezoną pelnė vos 7 įvarčius. Labai toli nuo parėjusio sezono tempų, kai per 19 namų rungtynių pasiekė net 53 įvarčius.

Sausis ne už kalnų, ir galbūt dar vienas pirkinys Liverpuliui tiesiog būtinas, kad išvengtų pernelyg ankstyvų sezono laidotuvių. Bet kas turėtų tapti pagrindiniu Liverpool taikiniu. Štai penkios pavardės, kurios Liverpool sirgalius turėtų pradžiuginti.

 

Luizas Adriano (Donecko Šachtar)

FBL-EUR-C1-SHAKHTAR-BATE : News Photo

Serijinis įvarčių mušėjas Čempionų lygoje, šio sezono mače su BATE pelnęs net penkis įvarčius. Ko gero atėjo tas laikas, kai vienas iš didžiųjų Europos klubų turėtų pamėginti įsigyti šį puolėją.

Brazilas pasiliko Donecke, nepaisant visų neramumų regione. Be abejo, jis kainuotų milžiniškus pinigus, tačiau neabejotinai būtų geresnė investicija nei pastarosios, kurias atliko Liverpool. Jam 27-eri ir tie gąsdinantys rekordai, kuriuos jis pasiekė pastaraisiais metais, leidžia mantyti, kad jo įsigijimas nebūtų loterija.

 

 

Paulo Dybala (Palermo)

Liverpool pastaraisiais metais aiškiai demonstravo norą investuoti į jaunus žaidėjus, kurie grąžą atneštų po kelerių metų, ir Lamberto įsigijimas tai tik patvirtina.

Taigi Palermo 21-erių metų sensacija Paulo Dybala, atrodo, turėtų būti logiškas Liverpool taikinys. Argentinietis pelnė bent įvartį penkiuose pastaruosiuose Serie A mačuose iš eilės, ir jau yra lyginamas su tautiečių Sergio Aguero.

Greitas ir vikrus Dybala yra tobulas atakų užbaigėjas.

 

Christianas Benteke (Aston Villa)

Crystal Palace v Aston Villa - Premier League : News Photo

Grįžtantis po sunkios traumos Christianas Benteke bus užsidegęs priminti kiekvienam, kodėl jis taip aukštai buvo/yra vertinamas.

Aston Villa žaidimas stringa, taigi Benteke, kuris jau buvo atkreipęs didžiųjų klubų dėmesį dar prieš traumą, eliminavusią jį iš pasaulio čempionato, bet kokia kaina sieks atsigriebti už prarastą laiką.

Sunku patikėti, kad jis liks Aston Villa gretose ir kitą sezoną, tad kodėl kita jo karjeros stotele negalėtų būti Liverpool?

 

Andrejus Kramaričius (Rijeka)

Italy v Croatia - EURO 2016 Qualifier : News Photo

23-ejų metų kroatas Andrejus Kramaričius galbūt nėra visiems žinomas, tačiau šiuo metu šis futbolininkas rezultatyvumo rekordus gerina taip, kad nurausti galėtų netgi Cristiano Ronaldo ar Lionelis Messi.

Kramaričius šį sezoną, atstovaudamas Rijeka klubui, per 23 mačus pelnė 28 įvarčius. Žinoma, galima diskutuoti apie Kroatijos lygos pajėgumą, tačiau iškalbingas ir kitas faktas - vos šiemet debiutavęs rinktinėje, jis jau pelnė 2 įvarčius.

Liverpool jam būtų didelis laiptelis aukštyn, bet, panašu, kroatas pasirengęs jį žengti.

 

 

Divockas Origi (Lille, išnuomotas iš Liverpool) 

Ar gali būti taip, kad atsakymas į klausimą yra pats Liverpool žaidėjas?

Belgas Divockas Origi su Brendano Rodgero komanda sutartį sudarė šią vasrą, netrukus po pasaulio čempionato, kuriame šis futbolininkas išties blizgėjo. Tiesa, iškart buvo išnuomotas Lille klubui. Jau kalbama, kad sausį Liverpool turėtų susigrąžinti žaidėją, kukliai kompensuodamas Lille klubui už netektį. 

19-metis dėl lūkesčių, sudėtų į jį, Anfielde susidurtų su milžinišku spaudimu, tačiau, turint omeny dabartinę Liverpool situaciją: dabar - ko gero pats tinkamiausias laikas pabandyti.