5 priežastys, kodėl Vokietija gali laimėti pasaulio čempionatą


1. Vokiečiai turi geriausią vartininką

Manuelis Neueris yra geriausias vartininkas šiame pasaulio čempionate. Keyloras Navas, Guillermo Ochoa ar Davidas Ospina galbūt ir okupavo laikraščių antraštes savo gimtose šalyse po vienų ar kitų rungtynių, tačiau Neueris buvo absoliučiai neprilygstamas ir stabilus. Dar keli puikūs pasirodymai ir jam atiteks "Golden Glove" apdovanojimas.

2. Vokiečiai nebijo baudinių

Visi žino, kokie vokiečiai geri mušant baudinius. Tai jau stereotipas, nors rekordai kalba patys už save. Pasaulio čempionatuose vokiečiai keturis kartus mušė baudinius ir visas keturias serijas laimėjo. Jie puikiai supranta, kad norėdami tapti čempionais vieną kitą mačą gali tekti laimėti ir baudinių serijoje. Jie tam pasirengę. 

 

3. Miuncheno "Bayern" faktorius

Aštuntfinalio mače su Alžyru aikštėje buvo septyni Miuncheno "Bayern" žaidėjai. Ką tai reiškia? Pergalių mentalitetą. Pepo Guardiolos auklėtiniai žino, kaip reikia laimėti ir jokios kitos alternatyvos jiems netinka.

4. Pastovumas

Vokiečiai - pasaulio čempionatų ekspertai. Tai šeštas iš paskutinių septynių čempionatų, kuriame vokiečiai pasiekė pusfinalį. Ketvirtas iš eilės. Serija prasidėjo 2002 metais. Jokia kita šalis negali pasigirti tokia patirtimi, jie savo rogėse.

 

5. Atsargini suolelio opcijos

Kai aštuntfinalio mače su Alžyru viskas klostėsi ne taip, kaip norėjosi, Joachimas Lowas į kovą metė Andre Schürrle, kuris pasuko žaidimą reikiama linke ir pelnė lemtingą įvartį. Mače su prancūzais ne tik Schürrle, bet ir Mario Götze suteikė komandai naują impulsą. Rezervo žaidėjai likusiuose mačuose gali būti itin svarbūs, ypač jei rungtynės truks ilgiau nei 90 minučių.

  

3.60 Vokietija laikoma antra favorite (po Argentinos) laimėti pasaulio čempionatą!