5 priežastys, kodėl Olandija gali laimėti pasaulio čempionatą


1. Arjenas Robbenas yra geriausioje sportinėje formoje per savo karjerą

Arjenas Robbenas, nuo kurio bene labiausiai priklauso visos olandų rinktinės žaidimas, turi šansą tapti savo tautos herojumi. 30-metis "Bayern" žaidėjas, panašu, su amžiumi tampa tik greitesnis ir pavojingesnis.

 

2. Neturi ką prarasti

Priešingai nei kiti trys pusfinalio dalyviai, olandų futbolininkai iš tėvynainių nejaučia spaudimo žūtbūt laimėti čempionatą. Jie įveikė sudėtingą grupę (su Čile ir Ispanija), pateko į ketvertuką... Žinoma, kovos dėl trofėjaus, bet nieks nesmerks, jei nepavyks. Tai nuima psichologinę naštą.

 

3. Wesley Sneijderis įsižaidė

Jei grupės varžybose Wesley Sneijderis ir būdavo šešėlyje, tai atkrintamosiose pagaliau ėmė žaisti taip, kaip iš tiesų gali. Taip, kaip prieš ketverius metus Pietų Afrikoje. Mače su Meksika pelnė lemiamą įvartį, o rungtynėse su Kosta Rika dukart sudrebino vartų konstrukciją.

 

4. Panaikino baudinių prakeiksmą

Iki mačo su Kosta Rika olandai buvo pralaimėję keturias iš penkių baudinių serijų. Už šį rodiklį prastesniu gali "pasigirti" tik Anglija. Įspūdingai laimėta baudinių serija turėtų pakelti komandos pasitikėjimą savimi šioje loterijoje.

 

5. Louisas van Gaalas

Kartais keisti, bet nuolat pasiteisinantys olandų trenerio Louiso van Gaalo  sprendimai verčia jį vadinti arba sėkmės kūdikiu, arba futbolo genijumi. Pakeisti vartininką prieš baudinių seriją? Wow. Belieka palaukti kokiu genialių sumanymų varžovams van Gaalas dar pateiks.

 

4.75 kad olandai taps čempionais!