5 priežastys, kodėl Manchester United turėtų atsikratyti Radameliu Falcao


Buvo vadintas vienu svarbiausių praėjusios vasaros futbolo sandorių, tačiau Radamelio Falcao era Manchester United klube nėra tokia, kokios daugelis tikėjosi.

Porto, Atletico ir Monaco klubuose kolumbietis demonstravo retą sugebėjimą štampuoti įvarčius, tačiau Old Traforde primena tik savo paties šešėlį. Žaidžia taip prastai, kai Louisas van Gaalas netgi neįtraukė jo į komandos 18-uką rungtynėse su Southampton.

Jis buvo įsigytas tam, kad muštų įvarčius, tačiau per šį sezoną įmušė tik tris kartus - vos vienu įvarčiu daugiau nei pajuokų objektu tapęs Mario Balotelli. Mančesteryje jis nuomos teisėmis, tad kyla natūralus klausimas - ar tikrai verta šį puolėją įsigyti visam laikui?

Štai penkios priežastys, kad MU neturėtų to daryti:

 

Alga per didelė

Manchester United v Newcastle United - Premier League : News Photo

Pasak Daily Mail, vieno šį sezoną pelnyto Falcao įvarčio kaina, atsižvelgiant į žaidėjo gaunamą atlyginimą, yra 1.77 mln. svarų. Palyginimui, kiekvienas Alexio Sanchezo įvartis Arsenal klubui kainuoja 210 tūkst. svarų.

Kitaip tariant, 40 tūkst. svarų į dieną gaunantis Falcao neatidirba to, ką jam moka United. MU tikrai gali rasti geresnių būdų tokiems pinigams išleisti (pvz., investuojant į gynybos linijos žaidėją).

 

Traumos pasekmės

Suveskite Falcao pavardę į Google, ir pirmas asociatyvus dalykas, kurį pasiūlys sistema, bus - 'trauma'. Tai jau daug pasako.

Kelio trauma, dėl kurios jis turėjo praleisti praėjusio metų pasaulio čempionatą, buvo išties nemaloni žinia - tik įsivaizduokite Kolumbijos rinktinę su puikios formos Falcao! Bet faktas lieka faktu: traumos pasekmės juntamos gerokai ilgiau nei buvo prognozuojama iš pradžių.

Viskas gali baigtis traumos atsinaujinimu, ir MU turi prisiimti šią riziką.

 

Kaina per didelė

FBL-ENG-PR-MAN UTD-HULL : News Photo

Išleisti 43 mln. svarų už 28 metų žaidėją? Apie tokį problematišką traumų požiūriu?

Neįtraukdamas į sudėtį mačui su Southampton, Van Gaalas parodė, kad Falcao nėra toks žūtbūt reikalingas. Nuo tada, kai Van Gaalas atvyko, tai ko gero apskritai buvo pirmas kartas, kai treneriui reikėjo rinktis 18-tuką, mat traumų problemos komandoje kiek išsisprendė ir žaidėjų pasirinkimas tapo didesnis.

Tai negi tikrai mokėsi tiek daug už žaidėją, kuris nepatenka net į 18-tuką? Didelė prabanga.

 

Neįtikino Van Gaalo

Išlieka tikėjimas, kad Falcao įsigijimas nebuvo Van Gaalo užgaida. Tiesiog po Davido Moyeso fiasko reikėjo komandai dar vienos žvaigždės, kuri padėtų užsimiršti. 

Olandas visuomet buvo nepatenkintas Falcao fizine forma, ir vis tiek gruodį leido jam daug rungtyniauti, nors suteikto pasitikėjimo kolumbietis nepateisino.

Po kelių mėnesių į rikiuotę grįžo Daley Blindas, ir nors Southampton komandai pralaimėta, Van Gaalas, atrodo, yra patenkintas, kad pagaliau gali remtis žaidėjais, kuriais pasitiki. Falcao tarp jų nėra?

 

Jis trukdo jauniems talentams

Manchester United v Newcastle United - Premier League : News Photo

Kai kurie United sirgaliai vis dar yra nusivylę, kad klubas turėjo atsisakyti Danny Welbecko, kad galėtų įsigyti Falcao. Jei kolumbietis liks, dar kartą iškils toks pat pavojus: prarasti jauną talentą.

Jaunam puolėjui Jamesui Wilsonui šį sezoną buvo suteikti keli šansai, bet jų jis turėtų žymiai daugiau, jei šalia nebūtų Falcao. Nors žaidžia kitoje pozcijojoje, Adnano Januzajaus progresą dabartinės MU sudėties rokiruotės irgi stabdo.

Kas yra pragmatiškiau: dėti viltis į Falcao ar suteikti daugiau galimybių jaunimui?