5 priežastys, kodėl Lampardo persikėlimas į Man City yra geras žingsnis


Frankas Lampardas, pasirašęs dviejų metų sutartį su „New York City“ klubu, grįžta į Anglijos „Premier“ lygą. Ilgametis „Chelsea“ žaidėjas pusmečiui išnuomotas... „Manchester City“ klubui.

 

Manchester City“, „New York City“ ir „Melbourne City“ priklauso tam pačiam savininkui – holdingo kompanijai „City Football Group“. Sezonas JAV prasidės tik po pusmečio, tad F.Lampardas iki to laiko rungtyniaus Mančesteryje.

 

1 Yaya Toure galės daugiau pailsėti

Ši vasara Yaya Toure nebuvo sėkminga - pasaulio čempionatas jam ir Dramblio Kaulo rinktinei buvo nuviliantis. Jam jau 31-eri, ir vargu, sugebės būti neįtikėtinai užtikrintas, galingas ir stabilus kiekviename mače visą sezoną. Lampardo buvimas šalia leis vienam svarbiausių Man City žaidėjų daugiau atsikvėpti.

 

2 Tai erzins Jose Mourinho

Manuel Pellegrini ir Jose Mourinho nėra patys geriausi draugai. Dar nuo Madrido laikų, kai 2010 metais būtent Mourinho pakeitė čilietį Real stratego poste. Mourinho neatrodo, kad Lampardas dar pajėgus prisidėti prie Chelsea sėkmės, tad jei išspirtas veteranas įrodys, kad Special One neteisus, o City įveiks Chelsea ekipą kovoje dėl Premier lygos titulo - Pellegrini užsidės dar vieną pliusiuką prieš Mourinho.

 

3 Jis nieko nekainuoja ir yra anglas

City gali įsigyti kone bet kurį futbolo talentą iš bet kurio pasaulio kampelio, ir tai iš esmės daro. Bet štai pačių Anglijos futbolininkų klube reta.

Anglų čempionams reikia daugiau anglų futbolininkų, kad įtiktų UEFA reikalavimams, o dar turint omeny Financial Fair Play taisykles - Lampardo, kaip laisvojo agento, atvykimas į Etihad stadioną - yra idealus variantas klubui.

 

4 Patirtis Čempionų lygoje

Man City į Čempionų lygą pateko 2011 metais, tačiau, nepaisant galingo žaidimo Anglijoje, Europos scenoje miestiečiams fatališkai nesisekė. Tik praėjusį sezoną pirmą kartą įveikė grupės etapą. Šešių mėnesių sutartis su Lampardu reiškia, kad veteranas Mančesteryje bus tik iki pirmo Čempionų lygos etapo pabaigos, bet jo patirtis - ne tik žaidžiant, bet ir mušnt įvarčius Čempionų lygoje - gali būti itin naudinga komandai.

 

5 Jis vis dar turi parako

Jam jau 36-eri, bet jis vis dar gali žaisti taip, kad įtakotų žaidimą. Taip įtakotų, kad dauguma Chelsea sirgalių gali likti nusivylę, jog Lampardas paliko Stamford Bridge. Jis žaidė pakankamai gerai, kad pelnytų vietą rinktinės sudėtyje pasaulio čempionate. Nėra abejonės - net ir būdamas 36-erių jis Man City ekipai prideda kokybės, kuri gali būti ypač reikalinga sunkiais momentais.

 12.00 kad Man City laimės čempionų lygą

3.30 kad Man City laimės Premier lygą