5 priežastys, kodėl Brazilija gali laimėti pasaulio čempionatą


1. Jie daro tai dėl Neymaro

Žinia apie Neymaro traumą visai Brazilijai buvo itin skaudi. Tačiau kai daug nurašo lyderio netekusių brazilų šansus tapti čempionais, Neymaro netektis jo komandos draugams gali tapti papildomu ir itin svarbiu motyvacijos šaltiniu.

 

2. Sirgaliai neša rinktinę ant rankų

Atmosfera kiekvienose rungtynėse, kuriose žaidžia šeimininkė Brazilijos rinktinė - tiesiog neįtikėtina. Šalies himnas, sugiedotas žiūrovų ir žaidėjų kartu, įkvepia dideliems dalykams. Ir net jei varžovai tikina, kad jie susikoncentravę tik į futbolą, nepajusti to, kas vyksta aplink tiesiog neįmanoma. O tai, kas vyskta aplink - brazilų naudai.

 

3. Davidas Luizas yra apsėstas žmogus

Kartais, kai žiūri į Davido Luizo akis, negali suprasti - jis nori atakuoti į kamuolį ar varžovą? PSG naujokas šiame čempionate jau tapo vienu Brazilijos rinktinės simbolių, ir jo reikšmė pusfinalio mače bus dar didesnė, kadangi nebus nei Neymaro, nei diskvalifikuoto Thiago Silvos.

 

4. Jiems padeda teisėjai?

Nuo rungtynių su Kroatija, kai simuliantas Fredas krito po Frjano Lovreno "pražangos" ir uždirbo 11 metrų baudinį, Brazilijos rinktinę nuolat lydi apkalbos, kad teisėjai jų pusėje. Maža to, po rungtynių su Kolumbija Luizas Felipe Scolari užsipuolė arbitrą, kad šis neva nesaugojo brazilų žaidėjų, leido kolumbiečiams žaisti grubiai ir tai kainavo Neymaro traumą. Gali būti, kad po tokio spaudimo teisėjo švilpukai bus dar palankesni šeimininkams.

 

5. Jie net nesvarsto, kad gali nelaimėti

Nuo akimikos, kai buvo paskelbta, jog pasaulio čempionatas vyks Brazilijoje, brazilai net nemato kito varianto - tik laimėti trofėjų. Skaudi 1950-ųjų patirtis, kai tuometiniai pasaulio čempionato šeimininkai brazilai finale pralaimėjo Urugvajui, tiesiog įpareigoja mažų mažiausiai... pergalei finale.

 

3.75 kad brazilai taps čempionais!