5 priežastys, kodėl Argentina gali laimėti pasaulio čempionatą


1. Lionelis Messi

Pradėkime nuo labiausiai akivaizdaus dalyko.

Cristiano Ronaldo jau seniai iškeliavo namo, Luisas Suarezas vėl įsivėlė į kandžiojimosi skandalą, o Neymaras čempionatą baigė dėl traumos. Messi vienintelis neša superžvaigždžių vėliavą, ir, panašu, pasirengęs ją užkelti labai aukštai.  Mažasis maestro vėl žibėjo mače su belgais, ir galima neabejoti: kuo rungtynės bus svarbesnės, tuo Messi žais geriau.

 

2. Gonzalo Higuainas pagaliau rado sėkmę nešančius batelius

Aštuntfinalio mače su Belgija Gonzalo Higuainas pelnė pirmą įvartį čempionate. Iš žaidėjo, pagaliau prisijaukinusio sėkmę, bus tikimasi dau ir pusfinalio rungtynėse. "Napoli" žvaigždė sulaukė kritikos čempionato pradžioje, kai kone vienas Messi tempė visą Argentinos puolimą, tačiau Higuano žaidimas grįžo į vėžes. 

 

3. Javiero Mascherano žaidimas vertas pasigėrėjimo

Galbūt Argentinos rinktinės atakose viskas gula ant Messi pečių, tačiau aikštės viduryje pagrindinis žmogus yra Javieras Mascherano. Jis buvo neįtikėtinas mače su belgais. Nors teko žaisti su fiziškai galingesniais Axeliu Witselu ir Marouane Fellaini, daugelį dvikovų jis laimėjo. Kai traumą gavo Nigelis de Jongas, vidurio saugų linija tapo kone silpniausia Olandijos rinktinės vieta, taigi įspūdinga J.Mascherano sportinė forma gali tapti dar svarbesniu veiksniu pusfinalio akistatoje.

 

4. Sergio Aguero grįžo po traumos

Sergio Aguero jau pasiruošęs žaisti. Neaišku tik, kokios sportinės formos, tačiau tokio kalibro žaidėjo sugrįžimas, ypač kai dėl traumos iškrito Angelis di Maria, yra puiki žinia Argentinai.Net jei nepradės rungtynių starto sudėtyje, ant suolo Argentina turės naują ginklą, kuris galės bet kada iššauti.

 

5. Argentina niekuomet nepralaimėjo pusfinalio

Argentina dukart laimėjo pasaulio čempionatą, kartą buvo antri ir keturis kartus iškrito ketvirtfinalyje. Tačiau niekuomet nepralaimėjo pusfinalio. 

3.50 Argentina yra favoritė laimėti čempionatą!