5 gėdingiausi Manchester United susimovimai šiame amžiuje


Po to, kai 2-0 įveikė Yeovil Town, kitame FA taurės etape Manchester United susitiks su trečioje pagal pajėgumą Anglijos lygoje žaidžiančia Cambridge United vienuolike.

Pralaimėjimas tokio žemo lygio varžovui neabejotinai būtų vienas gėdingiausių MU klubo istorijoje, bet tikrai nebūtų unikalus. Raudonieji velniai panašių antausių yra gavę, ir ne vieną.

Jų būta ir senesniais laikais, bet štai penki paskutiniai tokie atvejai, nutikę šiame amžiuje: 

 

Southend United 1 Manchester United 0, League Cup, 07/11/2006

Sir Alexo Fergusono komanda tuomet gynė League Cup čempionų titulą, o Southend komanda gan sunkiai kapanojosi Championship pirmenybėse. Tačiau komandą, kuri tuomet turėjo ir Cristiano Ronaldo, ir Wayne'ą Rooney, eliminavo vienas vienintelis Freddy Eastwoodo baudos smūgis. Įdomu tai, kad dieną prieš suėjo lygiai 20 metų, kai Fergusonas vadovavo MU. Sugadintas jubiliejus, ne kitaip...

 

Manchester United 0 Coventry City 2, League Cup, 26/09/2007

Fergusonas tuomet į starto sudėtį įleido tokius žaidėjus kaip  Lee Martinas, Chrisas Eaglesas ir Dongas Fangzhuo, ir Manchester United buvo pažemintas pačiame Old Trafforde... Du Maltos futbolininko Michaelo Mifsudo įvarčiai padarė tikrą šventę 11 tūkst. Coventry fanų, kurie atlydėjo savo komandą į Mančesterį.

 

Manchester United 0 Leeds United 1, FA Cup, 03/01/2010

Laikai, kai Manchester United ir Leeds United buvo rimti varžovai, buvo seniai praėję. 2010 metais Leeds United pasiekta pergalė Old Traforde buvo tiesiog šokiruojanti. 42 vietos skyrė šias komandas, jei skirtingas lygas sujungtume į vieną divizioną, bet tai nesutrukdė Jermaine Beckfordui ankstyvu įvarčiu užtikrinti svečiams pergalę. MU puolimas, kurio smaigalyje tuomet žaidė Wayne'as Rooney, Dimitaras Berbatovas, Michaelas Owenas ir Ryanas Giggsas, nesugebėjo rasti priešnuodžių Leeds gynybai.

 

Manchester United 1 Crystal Palace 2, League Cup, 30/11/2011

 

Darrenas Ambrose įspūdingo grožio įvarčiu išvedė Crystal Palace į priekį. Federico Macheda realizavo baudinį ir rezultatą išlygino. Veiksmas persikėlė į pratęsimą, kuriame Glennas Murray pakišo galvą po baudos smūgio ir 2-1 pergalė autsaiderių rankose.

 

Milton Keynes Dons 4 Manchester United 0, League Cup, 26/08/2014

Tai buvo žeminantis pralaimėjimas, reiškęs vieną - naujasis bosas Louisas van Gaalas privalo imtis kardinalių permainų. Iki 72 minutės MU nesugebėjo atlikti nė vieno smūgio į vartų plotą ir tuo metu jau atsilikinėjo 0-3. Dėka dviejų Willo Griggo ir vieno Beniko Afobe įvarčio. Šis, iš Arsenal pasiskolintas žaidėjas vėliau pridėjo ir dar vieną.

Iš tos vienuolikės, kuri pradėjo rungtynes su MK Dons, dabar reguliarią vietą MU sudėtyje turi tik Davidas de Gea ir Jonny Evansas.