5 dalykai, kuriuos sužinojome po Chelsea pralaimėjimo Southampton


Ypatingasis atrodo pasimetęs

Ar Jose prarado savo žavesį? Portugalas griebiasi bet ko ir tikisi, kad tai pasiteisins. Jis pradėjo rungtynes su Oscaru ir Ramiresu, kaip atraminisiais saugais - taktika, kuri iš esmės niekuomet nepasiteisindavo. Kažkiek primena Brendaną Rodgersą.

Gynybos ketvertui nebuvo suteikta jokia pagalba, ir Šventieji lengvai galėjo draskyti trapią Chelsea gynybą, ką jie ir darė nepriekaištingai.

Mourinho priėmė teisingą sprendimą, po pirmojo kėlinio įleisdamas Nemanją Matičių, ko gero puikiai suprasdamas savo klaidą. Tačiau po trečio įvarčio jis vėl išėmė serbą iš žaidimo, kuriame pastarasis praleido vos 28 minutes. Mourinho ignoravo Matičių, kai šis palikinėjo aikštelę.

Ypatingasis nebeturi jokių idėjų, gali būti, kad greitai neturės ir darbo.

 

 Šventieji siaučia

Southampton yra fenomenali. Galime kritikuoti Chelsea kiek tik norime, tačiau turime pripažinti ir tai, kad Šventieji atakose žaidė kone tobulą futbolą.

Sadio Mane yra puikus žaidėjas. Vasarą, pasklidus gandams apie jo perėjimą į Manchester United, sulaukė pašaipų, tačiau eilinį kartą įrodė, jog būtų tinkamas bet kuriam iš didžiųjų Anglijos klubų. 

Graziano Pelle taip pat išlieka žaidėju, kurį grandai akylai stebi. Dar vienas puolėjas, kuris nepamaišytų niekam iš elito.

 

Falcao neišmoko savo teksto... vėl

Buvo liūdna stebėti kolumbiečio žaidimą pastaraisiais metais. Iš vieno grėsmingiausių Europos puolėjų iki pajuokų objekto, kuriuo tapo persikėlęs į Manchester United. Tam, kad prisišauktų sėkmę, jis netgi keturis kartus keitė šukuoseną, bet vaisių nedavė.

Chelsea klube jis gavo pirmumo teisę prieš Loicą Remy, kurio Mourinho akivaizdžiai nevertina, ir jis vėl nepateisino lūkesčių.

Chelsea pirmoje rungtynių pusėje stengėsi maitinti jį kamuoliais, tačiau Falcao nesusitvarkė, ir tai turėtų siutinti tiek Chelsea sirgalius, tiek pačius žaidėjus. Mourinho vis suteikia ir suteikia jam šansą, nes pats jį pasikvietė į klubą, bet akivaizdu, kad Remy būtų geresnis pasirinkimas.

 

Ivanovičius turi prarasti vietą sudėtyje

Chelsea turi Cesarį Azpilicueta, vieną geriausių krašto gynėjų visoje lygoje. Verčia jį žaisti ne savo - kairiojo krašto - pozicijoje, ir vis tiek jis sugeba būti bene stabiliausiu žaidėju komandoje.

Ivanovičius tikrai daug nuveikė Chelsea labui, tačiau šį sezoną jis žaidžia apgailėtinai, ir tai ko gero tęsis. Jo žaidimą geriausiai iliustruoja keli epizodai antrojo kėlinio pradžioje, kai Mane dukart jį išmaudė, atsidūrdamas situacijose, iš kurių mušami įvarčiai. 

Leiskite Azpilicueta į dešinį kraštą, suteikite šansą Baba Rahmanui kairėje, kol dar ne vėlu.

 

Willianas dievina baudos smūgius

Brazilas žaidžia visai padorų sezoną, ir tai yra visiška priešingybė tam, ką demonstruoja visa Chelsea komanda. Willianas jau anksčiau buvo pademonstravęs, kad standartines situacijas gali atlikti tiesiog nuostabiai, ir tai dar kartą įrodė.

Willianas, įskaitant visus turnyrus, baudos smūgiais pelnė jau 4 įvarčius, kai jo tautietis Oscaras vos vieną. Tiesą sakant, buvęs Šachtar žaidėjas įvartį baudos smūgiu pasiuntė jau ketveriose rungtynėse iš eilės.

Gali nuskambėti per garsiai, jei pasakyčiau, kad Chelsea tampa tikra standartinių situacijų monstre, tačiau dabartinė šios komandos forma tiesiog reikalauja rinkti įvarčius iš visų įmanomų situacijų.